.

.

New
Исценети алатки за чистење на лице за миење на лице за лице, алатки за нега на кожата, сунѓер за лице, за лице природно лице за лице, ексфолирајќи го пуфтот, лицето пу?

Исценети алатки за чистење на лице за миење на лице за лице, алатки за нега на кожата, сунѓер за лице, за лице природно лице

DEN 179.52

Стока
Во продавницата

Подлога за миење на лицето : Производот работи најдобро со отстранувач на шминка или средство за чистење на лицето. Одлично е да се земе додека патувате или во движење. Влочки за перење на лице : Лесен за употреба. Вода за да ја хидрирате мафта за нежно чистење на кожата. Или едноставно вашиот омилен отстранувач на шминка или производ за чистење. Ексфолирајќи се на лицето : Тие се совршени за отстранување на шминка, нечистотија и масло, а сунѓер на лицето ќе го остави лицето свежо, навлажнувачко и мазно. Сунѓер за шминка : А за жени и девојчиња, дури и соодветен подарок за мажи кои треба да ја исчистат кожата на лицето или да ја отстранат шминката. Убавина : Погодно за секојдневно чистење и отстранување на шминка. Помогнете да се одржи здравјето на кожата на лицето. Список на пакети 3 x Карактеристики на лице за лице -големина : околу 8,50x8.50x2.00cm/3.34x3.34x0 сунѓер за чистење на лице. -Којност : Црн јаглен сунѓер -материи : PVA компресирани сунѓери на лицето. - Длабоко чистење, состојки со јаглен од бамбус, апсорбираат, освежувачки и сунѓер за чистење на лицето за чистење на маслото. - Тие се средства за чистење на пори кои нежно ги одземаат нечистотиите од вашата кожа за да го остават помек и поздрав изглед, додека го намалуваат пробивањето на акните за шминка. - Темелно ја чисти кожата за отстранување на шминка и мртви клетки на кожата. Производот е практичен за употреба на сунѓер. - Пакување кутија за складирање и хигиенска, производот има исклучителен изглед и едноставен дизајн сунѓер за миење на лицето. - Помага да се разјасни кожата со длабоко чистење пори, отстранување на вишокот на масло и исплакнете го пуфтот на лицето. Направени од PVA материјал, издржлив за трајна употреба.compress сунѓерите споделуваат со пријателите и семејството, бидејќи тие се практични сунѓери за лице.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи