.

.

New
Hiyanjn 2 пара Бифокално читање очила за сонце за мажи и жени отворено затемнети очила за читање со пролетна шарка

Hiyanjn 2 пара Бифокално читање очила за сонце за мажи и жени отворено затемнети очила за читање со пролетна шарка

DEN 902.40

Стока
Во продавницата

Пластична рамка. Изберете hiyanjn читање очила за сонце како дневно одење и уживајте во одличното на отворено! Вклучува торба со микрофибер и крпа за чистење. Изберете hiyanjn читање очила за сонце како дневно одење и уживајте во одличното на отворено! Вклучува торба со микрофибер и крпа за чистење. ▶ Еден пар очила што се дуплираат како очила за сонце и очила за читање, нема потреба да носат и очила за сонце и очила за читање во исто време. Добар избор ▶ Добијте 2 комбинации на бои одеднаш. АРМ : 14,5 сантиметри. Исто така, можете лесно да ја прочитате таблата/мапата со автомобили додека возите, делот за бифокални читачи е поставен во леќите и е добро скриен. Без разлика дали тоа е шопинг во трговскиот центар, самостојно возење, лежерно шетање, патувања за одмор или фотографирање на активности на отворено, може да стане вашиот најдобар избор. Ако имате какви било прашања, не двоумете се да не контактирате. АРМ : 14,5 сантиметри. Голема квадратна рамка, основна и разноврсна, рационализираниот дизајн на храмови нема да му наштети на кожата на носителот и е посоодветен за лицето и главата. Ние ќе бидеме одговорни за нашите очила. ▶ Пролетни шарки, без клипинг на лице, метална декорација на рамката го прави изгледот на овие очила за сонце повеќе рафинирани и може да го одразува вашиот уникатен вкус на високо ниво. Вклучува две класични и разноврсни бои на рамки, црни и тен, за лесно да ја надополнат вашата гардероба. Овие исто така прават одлични подароци за пријателите и семејството!. Ширина на леќи : 2,2 инчи. Пластична рамка. ▶ Еден пар очила што се дуплираат како очила за сонце и очила за читање, нема потреба да носат и очила за сонце и очила за читање во исто време. Ако имате какви било прашања, не двоумете се да не контактирате. Ние се грижиме за убавината на светот и се грижиме за вас. Ние ќе бидеме одговорни за нашите очила. Два пара ви го олеснуваат носењето, а друг пар да го чувате во автомобилот или во градината. Носете ги овие бифокални очила за сонце и изгледаат исто како редовни очила за сонце. ▶ Пролетни шарки, без клипинг на лице, метална декорација на рамката го прави изгледот на овие очила за сонце повеќе рафинирани и може да го одразува вашиот уникатен вкус на високо ниво. Носејќи го, додека го блокирате сонцето, можете да прочитате и книги/телефонски пораки на плажа, базен, градина, итн. Овие исто така прават одлични подароци за пријателите и семејството!.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи