.

.

New
Нова рамнотежа на женската свежа пена Круз V1 Патика

Нова рамнотежа на женската свежа пена Круз V1 Патика

DEN 0.67

Стока
Во продавницата

75% синтетичка, 25% мрежа. Увезени. Гума ѓон. СВЕТСКА ПРОМА МЕДОЛО. Вметнување на удобност од пена. Изградба на лизгање за лесна абење/исклучување. Изградба на лизгање. Целокупната нова свежа пена Круз ја карактеризира нашата наградувана технологија за амортизирање на свежа пена за добро перничето, стабилно возење. Софистицирана, но технички дизајнирана горната комбинира синтетичко седло на средниот ред и решетката за дишење за да понуди поддршка со дополнителен слој на удобност. Свежата пена Круз ги задржува нозете да се чувствуваат и да изгледаат свежо, милја по милја.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи