.

.

New
Бостон Интернешнл Јадете Пијте Домаќин Хартија Пијалок Коктел Салфетка, 5 х 5-Инчи, Ајде Да Добиеме Креј

Бостон Интернешнл Јадете Пијте Домаќин Хартија Пијалок Коктел Салфетка, 5 х 5-Инчи, Ајде Да Добиеме Креј

DEN 1.00

Стока
Во продавницата

КОКТЕЛ ПИЈАЛАЦИ САЛФЕТКИ : 20-Брои пакет од 3-слоеви хартија пијалаци салфетки. АЈДЕ ДА ДОБИЕМЕ КРЕЈ : Крафт кафеави хартиени салфетки со црно пишување и акцент на црвени ракови. ДИМЕНЗИИ : Секоја салфетка мери 5 х 5-инчи. КВАЛИТЕТНО ИЗРАБОТЕНО : Печатено Во Германија со употреба на нетоксични бои растворливи во вода. БОСТОН ИНТЕРНЕШНЛ : е компанија во сопственост на жена, управувана од дизајн, која постојано испорачува живописен домашен декор и стил од 1986 година. КОКТЕЛ ПИЈАЛАЦИ САЛФЕТКИ : 20-Брои пакет од 3-слоеви хартија пијалаци салфетки. АЈДЕ ДА ДОБИЕМЕ КРЕЈ : Крафт кафеави хартиени салфетки со црно пишување и акцент на црвени ракови. ДИМЕНЗИИ : Секоја салфетка мери 5 х 5-инчи. КВАЛИТЕТНО ИЗРАБОТЕНО : Печатено Во Германија со употреба на нетоксични бои растворливи во вода. БОСТОН ИНТЕРНЕШНЛ : е компанија во сопственост на жена, управувана од дизајн, која постојано испорачува живописен домашен декор и стил од 1986 година. Јадете Пијте Домаќин салфетките се печатат Во Германија со употреба на нетоксични бои растворливи во вода. Лето, сонце, песок и многу повеќе. Без разлика дали станува збор за забава на скара, коктел вечер, спонтана забава во базен или кафе со пријателите дома во градината – бостон Интернешнл х ИХР дизајните го прават секое лето уште подобро.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи