.

.

New
Колекција на самити Фурибони Скелет за потписи на панди во костум на панда мечка со розова мече мечка

Колекција на самити Фурибони Скелет за потписи на панди во костум на панда мечка со розова мече мечка

DEN 2.67

Стока
Во продавницата

Мерки : L : 3 "x W : 2.25" x H : 3.5 ". Направено од ладна леана смола. Полирана и рачно обоена. Оригинален дизајн на самитот на YTC. Мерки : L : 3" X W : 2.25 "X H : 3,5" . Направено од ладна леана смола. Полиран и рачно насликан. Оригинален дизајн на самитот YTC. Крзниците ги сакаат костумите до смрт! Малку мртви и супер слатки, тие доаѓаат во секакви костуми и секогаш со убов гледајќи со очите (приклучоци?). Кои крзнени коски одговараат на вашата фенси? Дозволете им да ве одржуваат друштво во вашата канцеларија, по вашиот кревет и во кујната. Секогаш ќе ги најдете во нивната најдобра скелетна насмевка и сигурно ќе ве насмеете. Тие прават одлични подароци за роденден и годишнина! Pandie Furrybones е фигура на смола во која се наоѓа скелетот за потписи облечен како мечка панда со розова мече.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи