.

.

New
Детското Место Бебе Момчиња ' Памучни Панталони, Динос/Небесно Сина 2-Пакет, 9-12 Месеци

Детското Место Бебе Момчиња ' Памучни Панталони, Динос/Небесно Сина 2-Пакет, 9-12 Месеци

DEN 207.68

Стока
Во продавницата

100% памук. Увезени. Затворање на врвка. Машинско Перење. Панталони-тој е удобен и пријатен со панталони кои се совршени за секој ден. ТКАЕНИНА-Изработена од 100% памучна брава. ЗАТВОРАЊЕ-повлекување на еластичен појас. МУЛТИПАК — 2-пакет панталони карактеристики ребро-плетени манжетни за нозе : 1 дино пар за печатење; 1 цврст пар. ДЕТСКОТО МЕСТО-ние нудиме огромен избор на детска облека! Купувајте ни фармерки, шорцеви, хеланки, чинос, поло маици, фустани, пижами и додатоци. Детското Место нуди огромен избор на детска облека! Купувајте ни фармерки, шорцеви, хеланки, чинос, поло маици, фустани, униформи, пижами и додатоци. Изработени со материјали со врвен квалитет со голема вредност. Детска облека направена едноставна.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи