.

.

New
Suntq памучен кабел 3мм x 328 стапки, рачно изработени украси памучни јаже со јаже, бохемија macrame diy wallид што виси растителна закачалка, жолта

Suntq памучен кабел 3мм x 328 стапки, рачно изработени украси памучни јаже со јаже, бохемија macrame diy wallид што виси растителна

DEN 79.84

Стока
Во продавницата

Ако имате какви било прашања, ве молиме контактирајте не.Совршен природен памук : Suntq 4mm macrame кабел е одличниот кабел започнува со одлично предиво од памук од суровини. Одлична основа за сите ваши украси или занаетчиски проекти. Добредојдовте да ги споделите вашите креативни проекти на Mac Rame на други клиенти. Широки апликации : Снабдувањето со Macrame е совршено за Macrame Wall Snagings, закачалки за растенија, таписерии, Catchers од соништата, DIY Boho Blace Rope занаети, особено погодни за домашна декорација, како што се завеси со многу раб. Нежно 4-влакно извртениот вртеж на овој кабел му дава спуштена тенденција на затегнување и затегнување, како и овозможување на брзо разоткривање за раб. Задоволство : Ние сме посветени да ги обезбедиме најдобрите производи и услуги на нашите клиенти. Ако имате какви било прашања, ве молиме контактирајте не. Совршен избор за различни видови на настани и празнични прослави декор со комбинирајте ги овие светло обоени памучни јажиња заедно. Постојат над 15 видови на различни бои за претпочитање. Значи, памучниот кабел е мек, нема мирис, безбеден и доволно силен за да работи како основа за сите ваши украси или рачно изработени занаети. Можете да создадете многу рачно изработени занаети со нашиот комплет Mac Rame Rope и Macrame. Совршен природен памук : Suntq 4mm macrame кабел е одличниот кабел започнува со одлично предиво од памук од суровини. Можете да ги исечете овие памучни низи во која било должина што сакате, зависи од вашите потреби.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи