.

.

New
Лесна скандинавска кристална тасела лустер дневна соба сала за трпезарија Декоративна таванска лустер за затворено осветлување

Лесна скандинавска кристална тасела лустер дневна соба сала за трпезарија Декоративна таванска лустер за затворено осветлување

DEN 255.84

Стока
Во продавницата

家居 装修 / 灯具 /. Три бои бесконечно затемнето, бело светло топло светло неутрално светло како што сакате. Високи квалитети на пренос на светлина, К9 кристал, висока трансмисија, мека светлина не е сурова. Задебелена шасија, целата ламба со златно тело. Обработка на повеќеслојни процеси. Направете ги ламбите повеќе атмосферски. Три бои бесконечно затемнето, бело светло топло светло неутрално светло како што сакате. Високи квалитети на пренесување на светлина, К9 кристал, висока трансмисија, мека светлина не е груба. Направете ги ламбите повеќе атмосферски. Деликатна ламба, донесете ситно расположение, направете го животот елегантен и убав. Информативна моќност на производ. G9*10 WVOLTAGE : 90 V ~ 240 VMain материјал. Тип на извор на алуминиум + кристално светло. Leadnumber of Light Source. 5-12ИРРАДИРАНА ПОДРАЧЈЕ. 15㎡-30㎡ без разлика дали сијалицата има извор на светлина. No Apsplicable простор : Дневна соба, трпезарија, студија, спална соба, други списоци со списоци на списоци *1 Notes1. Поради рачно мерење, големината може да има отстапување од 2-3 см.2. Поради светлината, бојата на сликата може да биде различна од вистинската боја на производот, а бојата на производот е предмет на вистинскиот производ. Исклучена за спална соба, дневна соба, кујна, соба, коридор, мансарда, вила, хотел, ресторан, КТВ , Клуб, кафуле, бар, канцеларија, сала, итн.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи