.

.

New
SLNFXC Голем случај со молив, симпатична голема молив, куќишта со пенкала, за канцелариски материјал за моливчиња, кутии за кутии за кутии за молив (боја: црна, големина

SLNFXC Голем случај со молив, симпатична голема молив, куќишта со пенкала, за канцелариски материјал за моливчиња, кутии за

DEN 2.33

Стока
Во продавницата

Добар изглед, издржлив, отпорен на нечистотија, лесен и компактен. Случајот со моливи обезбедува голем простор за складирање на канцелариски материјал или други предмети. Удобно за употреба, лесен за носење и безбедно за чување на сите ваши работи. Овој случај со моливи е разноврсна торба што може да се користи како куќиште за патување, козметичка кеса, торба со алатки, телефонска торба, итн., За сите ваши основни дневни потреби. Подароци за дипломирање, подароци за роденден или предмети од училиште или патувања за момчиња и девојчиња, млади возрасни и возрасни, писатели и уметници. Само боксот, моливи не се вклучени. Добар изглед, издржлив, отпорен на нечистотија, лесен и компактен. Случајот со моливи обезбедува голем простор за складирање на канцелариски материјал или други предмети. Удобно за употреба, лесен за носење и безбедно за чување на сите ваши работи. Овој случај со моливи е разноврсна торба што може да се користи како куќиште за патување, козметичка кеса, торба со алатки, телефонска торба, итн., За сите ваши основни дневни потреби. Подароци за дипломирање, подароци за роденден или предмети од училиште или патувања за момчиња и девојчиња, млади возрасни и возрасни, писатели и уметници. Само боксот, моливи не се вклучени. Добар изглед, издржлив, отпорен на нечистотија, лесен и компактен. да се користи како куќиште за патување, козметичка кеса, торба со алатки, телефонска торба, итн., За сите ваши основни дневни потреби. Подароци за градење, подароци за роденден или предмети од училиште или патувања за момчиња и девојчиња, млади возрасни и возрасни, возрасни, возрасни, писатели и уметници. Само боксот, моливи не се вклучени. Спецификации : Материјал : Крзница : Како што е прикажано сликата, вклучен : 1x кутија со молив (нема пенкало во случајот со молив.) Белешки : 1. Продавајте само главни производи, а не други производи.2. Бидејќи е потребно рачно мерење, оставете простор од 1-3 см.3. Поради разликите во екранот, бојата може да биде малку поразлична од очекуваната боја, ве молиме дозволете. Remind : Откако ќе го примите пакувањето, ве молиме проверете ги пакувањето и производот внимателно. Ако примената ставка е неисправна или има какви било прашања, ве молиме контактирајте не преку е -пошта за да го решите проблемот. Ние ќе одговориме што е можно поскоро и ќе дадеме се од себе за да ги задоволиме вашите потреби. Забелешка : Поради рачно мерење, дозволете грешка од 1-3 см. Ве молиме, проверете дали не ви пречи пред да наддавате. Да се ​​однесуваме на разликата помеѓу различните дисплеи, сликата може да не ја одразува вистинската боја на предметот.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи