.

.

New
Преносни столчиња за кампување со двојно заклучување на Кијаро - Уживајте во отворено со разноврсна столица за преклопување, спортски стол, стол на отворено и стол

Преносни столчиња за кампување со двојно заклучување на Кијаро - Уживајте во отворено со разноврсна столица за преклопување,

DEN 2.00

Стока
Во продавницата

Уникатна карактеристика за заклучување - одлична за мобилност! Само заклучете го отворено за дополнителна стабилност за да можете да се опуштите и да уживате во вашето време надвор. Кога е време да заминеме, бравите брзо се затворија за лесен транспорт. Удобни столици на отворено-се чувствуваат удобно со ова преклопливо столче со седење без сага, издржлив полиестер на дијаманти Ripstop и решетката за дишење на седиштето назад. Преносен стол - Земете ги овие кампови столици со вас за удобно искуство за седење каде и да одите - без разлика дали станува збор за опашка, кампување или гледање на вашите омилени спортски тимови. Тешка столица за преклопување - преклопни столици за кампување за возрасни кои сакаат на отворено. Со капацитет на тежина до 300 фунти, овие столчиња се силни и издржливи, овозможувајќи ви да уживате во кампување и активности со леснотија. Уникатни карактеристики - Преклопување на кампување столици кои доаѓаат со удобни карактеристики како 2 држачи за чаши, организатор со џебови со поштенски и мрежи, лента за носење прикачена на столот и торба за носење. Уникатна карактеристика за заклучување - одлична за мобилност! Само заклучете го отворено за дополнителна стабилност за да можете да се опуштите и да уживате во вашето време надвор. Кога е време да заминеме, бравите брзо се затворија за лесен транспорт. Удобни столици на отворено-се чувствуваат удобно со ова преклопливо столче со седење без сага, издржлив полиестер на дијаманти Ripstop и решетката за дишење на седиштето назад. Преносен стол - Земете ги овие кампови столици со вас за удобно искуство за седење каде и да одите - без разлика дали станува збор за опашка, кампување или гледање на вашите омилени спортски тимови. Тешка столица за преклопување - преклопни столици за кампување за возрасни кои сакаат на отворено. Со капацитет на тежина до 300 фунти, овие столчиња се силни и издржливи, овозможувајќи ви да уживате во кампување и активности со леснотија. Уникатни карактеристики - Преклопување на кампување столици кои доаѓаат со удобни карактеристики како 2 држачи за чаши, организатор со џебови со поштенски и мрежи, лента за носење прикачена на столот и торба за носење.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи