.

.

New
Само капаци: Фолија лукс фолија тава за тава, 25 капаци на фиоката за фолија -фирми со целосна големина на пареа, капаци, замрзнување, сребрени алуминиумски плочки за

Само капаци: Фолија лукс фолија тава за тава, 25 капаци на фиоката за фолија -фирми со целосна големина на пареа, капаци, замрзнување,

DEN 603.68

Стока
Во продавницата

Заптивка во вашата храна : Овие капаци на алуминиумска фолија имаат рабови што можат да се притиснат на работ на табели со табели со пареа за да се задржат влезовите на идеални температури. Запечатете ја вашата топла или ладна храна!. Лесно земете оброци во движење : Безбедно транспортирајте ја вашата храна! Овие капаци на тава со фолија се со парови со целосна големина на пареа (SKU : RWM0119) за да избегнат хаос додека носат оброци на прослави. Гответе и чувајте храна : Овие целосни капаци на тава може да се користат за готвење храна во рерната или да се чуваат оброци во фрижидер. Без напор стапица во вкусови и сервирајте вкусни влезови, странични садови или десерти!. Погодно за еднократна употреба : Направено да и помогне на Земјата! За брзо и лесно расчистување, овие капаци на табелата со пареа се одржливи и за еднократна употреба за да избегнат да придонесат за отпад во депониите. 25 капаци по нарачка : Никогаш не истекувајте на материјали! Овие капаци за еднократна употреба тава мери 21,1 инчи во должина за 13,5 инчи во ширина. Секоја нарачка вклучува 25 капаци за координирање со нашите табели со пареа. Запечатете ги во вашите врели влезови со нашите капаци на табели со табела со пареа од алуминиумска фолија. Совпаѓајте ги овие капаци со нашите тави за табели со пареа со целосна големина за да ги задржиме страничните садови топли и пареа за време на транспортот до вашиот угостителски настан. Рабовите на овие капаци на табелата со табели со пареа можат да се притиснат околу работ на тавата за да се запечатат во храната и да се спречат излевање. Овие капаци на табелата со пареа се безбедни за рерна за да можете да покриете тепсија додека сте во рерната за да го забрзате готвењето. За да се задржи храната да не се исуши во фрижидер, овие капаци на табелата со пареа се безбедни за замрзнување. За лесно расчистување по употреба, овие капаци на алуминиумска фолија се рециклираат. Овие целосни капаци на ПАН мерат 21,1 инчи долги ширина од 13,5 инчи. Продадено во кутија со 25 броеви. Тапи за табели со пареа со целосна големина (пребарување : RWM0119) се достапни и се продаваат одделно.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи