.

.

New
Маска За Спиење маска За Спиење Маска За Спиење Маска За Спиење Маска За Спиење Смирувачка Лепенка За Очи Ладење Сенка За Очи Детоксикација Маска За Очи За Спиење У?

Маска За Спиење маска За Спиење Маска За Спиење Маска За Спиење Маска За Спиење Смирувачка Лепенка За Очи Ладење Сенка За Очи

DEN 2.33

Стока
Во продавницата

Можете да ја користите маската ладна за да помогнете во намалување на отокот во утринското лице. Поттикнува мирен сон и ве остава вас и вашите очи да се чувствувате освежени и без стрес. Оваа маска за очи од жад може да помогне во ублажување на заморот на очите, подобрување на темните кругови и промовирање на спиењето. Применливо за спиење, релаксирање и во авион, воз и авион. Професионална полирана изработка и не ја повредувајте кожата. Можете да ја користите маската ладна за да помогнете во намалување на отокот во утринското лице. Поттикнува мирен сон и ве остава вас и вашите очи да се чувствувате освежени и без стрес. Оваа маска за очи од жад може да помогне во ублажување на заморот на очите, подобрување на темните кругови и промовирање на спиењето. Применливо за спиење, релаксирање и во авион, воз и авион. Професионална полирана изработка и не ја повредувајте кожата. Опис густи Природни Камења Од Жад Маска За Очи Ладна Облога Лепенка За Очи Масажер Со Врзани Очи Карактеристики-Големина : 26, 00Х9, 00Х0, 80см ; - Материјал : Жад;Пакет Вклучувајќи 1 х Маска за Очи.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи