.

.

New
Комплет за колаж на гроздобер wallид естетски слики 142 парчиња пакет сет, декор за простории за кутии, гроздобер постери естетски, трендовски тинејџерски подарок wallи?

Комплет за колаж на гроздобер wallид естетски слики 142 парчиња пакет сет, декор за простории за кутии, гроздобер постери естетски,

DEN 704.00

Стока
Во продавницата

Гроздобер пакет комплет за колаж на wallидови - овој сет вклучува 110 парчиња картички од 4 "x6", 12 парчиња од 8 "x10" гроздобер цветни слики, 20 налепници за винил и 2 кутии за чување со магнетно затворање. Печатено на висококвалитетен мат картон. Кул wallидна уметност - украсете ја вашата соба во стил со нашите трендовски гроздобер постер слики за гроздобер естетски изглед. Гроздобер тема - Електрична мешавина на гроздобер ботанички флорали, растенија, пеперутки, небесна уметност, жаби, самовили и многу повеќе!. Декор за тинејџерски простории - совршени wallидни украси за девојчиња спална соба или студентски дом. Подарок - прави одличен подарок за девојки кои сакаат да ја украсуваат својата спална соба!. Гроздобер пакет комплет за колаж на wallидови - овој сет вклучува 110 парчиња картички од 4 "x6", 12 парчиња од 8 "x10" гроздобер цветни слики, 20 налепници за винил и 2 кутии за чување со магнетно затворање. Печатено на висококвалитетен мат картон.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи