.

.

New
Кадорабо Случај Компатибилен СО HTC ЕДЕН А9 ВО Полу - Транспарентен - Отпорен На Удари И Отпорен На Гребење Tpu Силиконски Капак-Ултра Тенок Заштитен Гел Школка Браник ?

Кадорабо Случај Компатибилен СО HTC ЕДЕН А9 ВО Полу - Транспарентен - Отпорен На Удари И Отпорен На Гребење Tpu Силиконски Капак-Ултра

DEN 0.67

Стока
Во продавницата

Карактеристики / карактеристики на производот : удобноста на корисникот НА HTC ONE A9 не е ограничена. ЗАШТИТА : куќиштето на мобилниот телефон го штити секој агол и раб на Вашиот Паметен Телефон. преку ОВОЈ HTC ЕДЕН through преку овој 9 случај. Кадорабо силиконски тпу заштитен случај ЗА еден случај А9, издржлив и практичен случај ЗА HTC ЕДЕН А9. ФУНКЦИЈА : сите порти и копчиња се достапни без ограничување (камера / слушалки итн. Благодарение на користениот тпу / силиконски хибриден материјал, овој капак од мек материјал нуди совршена апсорпција на удари во споредба со тврда обвивка. Иако материјалот е тенок, лесен и мек, телефонската обвивка обезбедува одлична апсорпција на удари во браникот. Прикажаниот Паметен Телефон не е вклучен во испораката. Ова обезбедува дополнителна заштита од гребнатини на екранот и може да се купи и во нашата продавница. Ова обезбедува дополнителна заштита од гребнатини на екранот и може да се купи и во нашата продавница. Содржината на ТПУ спречува понатамошна непотребна адхезија на прашина и влакненца, како што сте Под Други поради пената од други работи на облека или прашина + досаден мирис на гума не е присутен + подобар и посигурен случај од чист силикон + затоа, заштитната футрола HTC ONE A9 е многу добра и заштитна футрола за капак што не се лизга со преграда за картички-капак на капакот на капакот браник во раката + сите исечоци се достапни и затоа сите пристаништа се добро и слободно ДОСТАПНО.) Не постои досаден размавта и нема нефункционален случај. Куќиштето ја покрива целата задна страна на вашиот телефон (освен камерата и другите важни карактеристики). Прикажаниот Паметен Телефон не е вклучен во испораката. Приемот на телефонот не е под влијание на овој капак. Заштитете ГО ВАШИОТ Еден А9 од испакнатини, гребнатини и други надворешни влијанија. Силиконската кутија ТПУ совршено се прилепува за вашиот телефон и останува еластична и стабилна во форма одеднаш и затоа едвај се забележува. КВАЛИТЕТ : За производство се користеше Само флексибилен материјал ТПУ. во однос на обработката се беше земено предвид : чисти исечоци, без заробен воздух, тенок материјал и цврст стисок. Овој популарен Силиконски капак Од Х-Линија е без сомнение извонреден во дизајнот и карактеристиките!. ФУНКЦИЈА : сите порти и копчиња се достапни без ограничување (камера / слушалки итн. Благодарение на користениот тпу / силиконски хибриден материјал, овој капак од мек материјал нуди совршена апсорпција на удари во споредба со тврда обвивка. Куќиштето ја покрива целата задна страна на вашиот телефон (освен камерата и другите важни карактеристики). Овој транспарентен материјал (ТПУ / силикон) беше избран за да обезбеди издржливост и стабилност. Иако материјалот е тенок, лесен и мек, телефонската обвивка обезбедува одлична апсорпција на удари во браникот. Ова значи стилска, како и безбедна обвивка за вашиот мобилен телефон. Приемот на телефонот не е под влијание на овој капак.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи