.

.

New
ФЕЕР Рачно Ткаени Кристал Грабне Клип Ајкула Клип Коса Зграби Назад Главата Коса Клип Женски Капа Фиба Фиба

ФЕЕР Рачно Ткаени Кристал Грабне Клип Ајкула Клип Коса Зграби Назад Главата Коса Клип Женски Капа Фиба Фиба

DEN 1.67

Стока
Во продавницата

Око-фаќање на цвет држење, истурање на опоен мирис. Користење на транспарентен стаклен занаетчиски кристал, преку извонредна рачна изработка, ново толкување на славните моменти. Користејќи комплициран процес на капење, квалификуваните занаетчии внимателно создаваат сјајни лисја што капе. Еластичниот држач има заоблени заби и силна пружина со добар стисок—генерално, може да ја држи целата коса. Ако има многу коса, зафаќањето на забите е тркалезно и мазно, а забите се тркалезни и мазни, што ја штити косата и нежниот скалп. Тоа е добар избор за вашето секојдневно патување или за банкети. Око-фаќање на цвет држење, истурање на опоен мирис. Користење на транспарентен стаклен занаетчиски кристал, преку извонредна рачна изработка, ново толкување на славните моменти. Користејќи комплициран процес на капење, квалификуваните занаетчии внимателно создаваат сјајни лисја што капе. Еластичниот држач има заоблени заби и силна пружина со добар стисок—генерално, може да ја држи целата коса. Ако има многу коса, зафаќањето на забите е тркалезно и мазно, а забите се тркалезни и мазни, што ја штити косата и нежниот скалп. Тоа е добар избор за вашето секојдневно патување или за банкети. Око-фаќање на цвет држење, истурање на опоен мирис.Користење на транспарентен стаклен занаетчиски кристал, преку извонредна рачна изработка, ново толкување на славните моменти.Користејќи комплициран процес на капење, квалификуваните занаетчии внимателно создаваат сјајни лисја што капеателастичниот држач има заоблени заби и силна пружина со добар стисок—генерално, може да ја држи целата коса. Ако има многу коса, зафаќањето на забите е тркалезно и мазно, а забите се тркалезни и мазни, што ја штити косата и нежна scalp.It е добар избор за вашето секојдневно патување или за банкети.Пакетот содржи : 1 * Фиба Забелешка : 1. Ве молиме дозволете 2-3% грешка поради рачно мерење. Пред да конкурирате, бидете сигурни дека не ви пречи.2. Боите може да варираат во зависност од мониторот, ве молиме погледнете го вистинскиот производ.Акрилни Клипови За Нокти За Коса Со Голема Големина Шминка Барети За Стилизирање Коса За Женски Додатоци за Коса.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи