.

.

New
Колички Мебел,тркалца 4/1 ПАРЧИЊА 1,5/2 Инчни Вртливи Тркалца Гумени Тешки Тркалца Со Горната Плоча Без Тркала За Бучава Количка Работна Маса

Колички Мебел,тркалца 4/1 ПАРЧИЊА 1,5/2 Инчни Вртливи Тркалца Гумени Тешки Тркалца Со Горната Плоча Без Тркала За Бучава Количка

DEN 2.00

Стока
Во продавницата

Тркалцата ја максимизираат апсорпцијата на удари за да го ублажат товарот и да обезбедат непречено возење. Со печат челични двојни топчести лежишта обезбедуваат долг работен век. Материјал : TPRRubber. Големина : 1,5 инчи. Дијаметар на тркалото : 40мм. ширина На Тркалото : 36мм. Тркалцата ја максимизираат апсорпцијата на удари за да го ублажат товарот и да обезбедат непречено возење. Со печат челични двојни топчести лежишта обезбедуваат долг работен век. Материјал : TPRRubber. Големина : 1,5 инчи. Дијаметар на тркалото : 40мм. Ширина На Тркалото : 36мм.Типични Апликации : тркалца тешките тркала се широко користени во клупи, колички, мебел, Колички, Доли, Работна Маса, Количка, погодна за внатрешни и надворешни работи, тоа е мобилен експерт име на производ : Тешки тркала(Двојно тркало)Материјал : Tprrrubbersize : 1,5 инчен дијаметар на основната плоча : 72x51mmwheel Дијаметар : 40mmwheel Ширина : 36mminstallation висина : 64mmhole растојание : 52mm/35mmhole Дијаметар : 8mm X 11mmpackage вклучува : 4 x вртливи тркала тркалца тешките тркалца се завиткани со нова гума tpr, Која Е Отпорна на Абење, Тивка и не го оштетува подот. Ротирачката горна плоча прифаќа прецизно топчесто универзално вратило, кое има силна носивост (единствена носивост од 110-121/132-154 фунти) и флексибилна ротација од 360 степени.Дизајн на двојно тркало, мазен и стабилен.Дебела и хромирана заграда, е убава и отпорна на корозија, отпорна на ' рѓа.Две од вртливите тркалца имаат посебна сопирачка, која може да го заклучи тркалото, ефикасно запирајќи и спречувајќи го уредот да се движи и да ги повредува другите. Во исто време, само повлечете ја сопирачката за лесно отклучување и непречено користете го тркалото .Мекото ТРКАЛО TPR не се лизга, молчи и апсорпција на удари, што може да обезбеди тркалцата да се тркалаат непречено и тивко без да испуштаат груб звук и да не останат гребнатини или траги на ниту една површина. Дури и ако патот е трнлив, тркалцата сепак можат да работат непречено .Платекастерите се широко користени за рачна количка, колички за пазарење, работна маса, лесна опрема, кутии за летање, изложбена опрема, Индустриска опрема. Исто така може да се користи за подвижен мебел, вклучувајќи кревет за бебиња, штандови, кабинети, кукли, софа, Ормари итн.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи