.

.

New
1939 Играјте топка Редовна бејзбол картичка41 Лони Ворнке од Сент Луис Кардиналс одделение добро

1939 Играјте топка Редовна бејзбол картичка41 Лони Ворнке од Сент Луис Кардиналс одделение добро

DEN 0.33

Стока
Во продавницата

Прикажаната слика е вистинското скенирање на картичката што ќе ја добиете. Мора да има за секој обожавател на Лони Ворнке!. Одлично за секој колекционер на кардинали во Сент Луис. Ние сме #1 продавач на гроздобер картички преку Интернет, картичките на Дин има над 1,5 милиони спортски картички во инвентар. Едно наплата за испорака - без оглед колку картички - и повеќето нарачки испраќаат ист ден!. Прикажаната слика е вистинското скенирање на картичката што ќе ја добиете. Мора да има за секој обожавател на Лони Ворнке!. Одлично за секој колекционер на кардинали во Сент Луис. Ние сме #1 продавач на гроздобер картички преку Интернет, картичките на Дин има над 1,5 милиони спортски картички во инвентар. Едно наплата за испорака - без оглед колку картички - и повеќето нарачки испраќаат ист ден!. 1939 Играјте топка # 41 Лони Ворнке Сент Луис Кардиналс (Бејзбол картичка) Добри кардинали. Картите на Дин е основана во 2001 година од страна на Дин Ханли, колекционерски колекционер на картички и стана водечки онлајн продавач на гроздобер спортски картички и картички што не се спорти. Нашиот инвентар порасна на повеќе од еден милион гроздобер картички и имаме персонал од 14 вработени и канцелариски простор од 5000 квадратни метри во Синсинати, Охајо за да ви понуди брза и лична услуга. Дин исто така има напишано две книги за собирање гроздобер бејзбол картички. Ако ќе ни дадете можност да го заработите вашиот бизнис, ќе ви биде драго што направивте. Го гарантираме! SN : B39 P 00 0351.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи