.

.

New
Tjlss Цвет Прозорец Решетка Пеперутка Серија Занает Кристал Пеперутка Патка Штипка Клип Удира Фиба Страна Клип Женски

Tjlss Цвет Прозорец Решетка Пеперутка Серија Занает Кристал Пеперутка Патка Штипка Клип Удира Фиба Страна Клип Женски

DEN 1.33

Стока
Во продавницата

Плочата е изработена од кристален песочник, покажувајќи чувство на луксуз со низок клуч. Фино полирање и процес на галванизација, полн со сјај и текстура. Гумениот капак на долниот клип го отежнува лизгањето на косата и не е лесно да се исечат рацете и косата, па затоа е удобен за носење. Дизајнот е оригинален, потрагата по квалитет, а деталите за производите се внимателно врежани. Додадете допир на убавина во вашата облека украсувајќи ја со мали, нежни додатоци. Плочата е изработена од кристален песочник, покажувајќи чувство на луксуз со низок клуч. Фино полирање и процес на галванизација, полн со сјај и текстура. Гумениот капак на долниот клип го отежнува лизгањето на косата и не е лесно да се исечат рацете и косата, па затоа е удобен за носење. Дизајнот е оригинален, потрагата по квалитет, а деталите за производите се внимателно врежани. Додадете допир на убавина во вашата облека украсувајќи ја со мали, нежни додатоци. Плочите се направени од кристален песочник за недооценено луксуз.Фино полирање и процес на галванизација, полн со сјај и текстура.Гумениот капак на долниот клип ја прави косата не е лесна за лизгање, не е лесна за сечење раце и коса и е удобна за носење.Дизајнот е оригинален, потрагата по квалитет, а деталите за производите се внимателно изработени.Додадете допир на убавина во вашата облека со мали, софистицирани додатоци.Материјал : друго применливо : облека што одговара на додатоци за коса класификација : Легура на Клип-Главен материјал, декорација со вештачка кристализација вкупна должина 6,5 см ширина 3 CMpackage вклучува 1 клип рачно мерење, има мала грешка поради еколошки причинипривлечен производ за оние кои се откажуваат од најблиските.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи