.

.

New
Преовладуваат производи за миленичиња BPV105 стерилизирани природно кокосово влакно за гнездо на птици

Преовладуваат производи за миленичиња BPV105 стерилизирани природно кокосово влакно за гнездо на птици

DEN 144.96

Стока
Во продавницата

Преовладувачки материјал за гнездо од домашно милениче Коко, кој се користи за зграда на гнездо и криење. Коко -креветот е направен од 100 проценти стерилизирани природни кокосови влакна. Се користи како материјал за постелнина за сите мали птици и мали животни.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи