.

.

New
VIESSMANN - Осветлување за Modelismo Rail H0 63641

VIESSMANN - Осветлување за Modelismo Rail H0 63641

DEN 3.00

Стока
Во продавницата

Автентичен дизајн и квалитет. Бродови од Соединетите држави. Детали за вистинско-живот. За распоред на модели на воз и диорами. Автентичен дизајн и квалитет. Бродови од Соединетите држави. Детали за вистинско-живот. За распоред на модели на воз и диорами.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи