.

.

New
Винил Ѕид Налепница Налепница Мики Мини Маус Деца Расадник Дизни Ѕвезди р1871

Винил Ѕид Налепница Налепница Мики Мини Маус Деца Расадник Дизни Ѕвезди р1871

DEN 511.84

Стока
Во продавницата

3м Винил. Произведено во САД. 3м Винил. Произведено во САД. Ве молиме прочитајте го целиот опис за предметот и слободно контактирајте не со какви било прашања.Винил Ѕидната Налепница е еден од најновите трендови во домашниот декор.Ѕидните Винилни Налепници даваат изглед на рачно насликана слика без трошоци, време и трајна боја на вашиот ѕид.Лесно се нанесуваат и лесно се отстрануваат без оштетување на ѕидовите.Како да ја нанесете налепницата : тоа е лесно и забавно!Не ви требаат никакви алатки!Налепницата е отстранлива, но не и повеќекратна употреба.Винил Ѕидни Налепници може да се нанесат на повеќето рамни површини, малку текстурирани ѕидови, врати, прозорци, автомобили, огледала или која било друга цврста, мазна surface.Do не нанесувајте ја ѕидната налепница на свежо обоени ѕидови!Достапни Се Сопствени Големини!Вистинската големина може да биде различна од прикажаната на веб - страницата-ВЕ МОЛИМЕ КОНТАКТИРАЈТЕ НЕ за повеќе информации. Обично стандардната големина е 22х35" или 22х22 " не помалку.Големи димензии обично 46"W и до 80" H зависи од дизајнот.Големината што се прикажува на сликата е малку поголема за прикажување на целта!Ве МОЛИМЕ, забележете ЗА ВАШИОТ ИЗБОР на БОЈА, инаку прикажувањето на бојата на сликата ќе биде испратено.Сметка-Нарачки-Порака До продавачот.Враќање И Наплата : ние гарантираме 100% задоволство на клиентите.Ако не сте 100% задоволни со купувањето,ве молиме вратете го предметот во првобитната состојба-неискористен во рок од 14 дена од испораката на вашата пратка.Ве молиме имајте предвид дека не можеме да ги прифатиме враќањата на користените предмети,сопствени дизајни/големини или предмети вратени повеќе од 15 дена по испораката.трошоците за испорака не се враќаат и купувачите се одговорни за надоместоците за враќање на превозот во секој случај.Предупредување : Клиентите со адреси за испорака надвор од САД се единствено одговорни за сите давачки,даноци за увоз и брокерски такси.Овие не се вклучени во трошоците за испорака или ракување со вашата нарачка.Царинските давачки,давачки и даноци варираат во голема мера од земја до земја;ве молиме проверете кај вашата локална царинска агенција за детали за проценетите трошоци.Царинските давачки,давачките и даноците не се враќаат.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи