.

.

New
ДВТЕЛ Секси Девојка Неонски Знак Предводена Од Моделирање Светло Прозрачни Букви Табла Акрилен Панел Неонски Декоративна Светлина, 30 * 50см Хотел Ресторан Бар Кафу?

ДВТЕЛ Секси Девојка Неонски Знак Предводена Од Моделирање Светло Прозрачни Букви Табла Акрилен Панел Неонски Декоративна Светлина,

DEN 1915.20

Стока
Во продавницата

● Висококвалитетни неонски светла, висока осветленост, долг работен век, побезбедни и потрајни. Може да се користи и како ноќно светло, за напојување на влијанието и емоционалната атмосфера за вашиот важен настан.Осветлете го вашиот живот во секое време, насекаде!. Да го направиме животот поинтересен. Исклучителните неонски светла емитуваат силна светлина, додавајќи романтична и магична атмосфера во боја во вашата соба. Уникатниот дизајн е добар реквизит за фотографија и особено кул позадина на фотографии. ● Едноставна работа и удобна инсталација. Неонските светла не треба да бидат инсталирани со жици и се погодни за декорација на секое место. Можете да го закачите на ѕидот, на вратата или на масата. € Еко-пријателски и заштеда на енергија. Новата ТЕХНОЛОГИЈА НА ЛЕД цевки-неонските светла се направени од силиконски цевки и акрилна табла. Наместо традиционалните стаклени неонски светла, тој е посветол, побезбеден, еколошки, издржлив, заштедува енергија, нема бучава, нема топлина. Нема ризик од кршење на стаклото, тоа е добар подарок за вашето семејство и вашето бебе. ● Неонските светла се многу погодни за украсување домови, дневни соби, спални соби, гаражи, игротеки, витрини, ресторани, барови, продавници, канцеларии итн. Исто така, обезбедува романтична и убава атмосфера За Божиќ, Нова година, забави, родендени, свадби, банкети и други места за настани. 1.Материјал : акрилна табла, неонска цевка2.Извор на светлина : LED3.Влез : НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА 100-240В 50-60хз4.Излез : DC12 V5.Големина : 30*50см/11.8*19, 7инч6.Акрилна Форма : Исечете во Облик7.Табли : 7мм Акрилна плоча8.Облик на табла : табла исечена за да формира форма9.Главни делови : Акрилна плоча, неонски флекс, напојување, додатоци за инсталацијакарактеристики : ● Мала тежина и нема да се загрее премногу при употреба.● Совршена декорација за спална соба , гејмерска соба , ѕид ,● одличен подарок за годишнина, роденден или љубовен подарок за вашето семејство.● Може да се користи како светло за светилка, светло за ѕидна уметност и исто така одличен персонализиран подарок.● Сите претходно собрани и завртки додатоци помагаат да висат на вашиот ѕид или прозорци. Led НЕОНСКИ цевки монтирани на транспарентен акрилен заден авион исечен во форма на преглед. Не е потребна инсталација.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи