.

.

New
Seryu женски тенок скроен кожен кожен пун -палто со кратка јакна мото велосипедска јакна

Seryu женски тенок скроен кожен кожен пун -палто со кратка јакна мото велосипедска јакна

DEN 2.33

Стока
Во продавницата

✔fabric : мека, истегнување, опремена, удобна, истегната, дише, пријателска за кожата. Затворање на патент. Само миење на рацете. ✔ Имаме целосна политика за замена и враќање.? Ако имате какви било потреби или прашања, слободно контактирајте не. ✔ Нашиот начин на транспорт : Стандардна испорака (10-20 дена) и забрзана испорака (4-7 дена) клиенти се слободни да го изберат методот на испорака. копче надолу долги џемпери xs отворено црвено патување розово патент 3x лесен xl чипка 2x лето лигр есен морнарица блејзер џемпери од крзно џемпери за жени, дожд палто Jeanан тексас женски скијачки ветерници црвен мото -моторен сино долги патенти, лесен камо есен снег, плус големина зелена волна фармерки розова топла кожа бела портокалова камуфлажа тинејџерски фустан со котл палто палто крзно бело палати црвени долги дами јакна кардигани џемпери лесни кратки ракави надворешни облеки. Кардиганс Ноќта на вештерките кардиган џемпери женски зимски палта девојки дождовни мантил и јакни кожна јакна жени жени дожд до долг плус големина ров палто камила faux крзнено волна женски девојки мантил палто палто црни жени плус големина зимски палто жени облекуваат Ноќта на вештерките долги волнени дожд најтопла кожна надворешна надворешна облека со качулка со аспиратор со аспиратор со аспиратор со аспиратор Peacoats тексас јакни јакни бомбари ски Jeanан парка ветерница надолу по руно камо водоотпорен моторцикл елек алатка за крзно кадифено блејзер. Зелена faux женска кожна мотоцикл јакна faux крзно дожд со аспиратор долг Ноќта на вештерките мото жени есенски јакни кафеави ветерници за ветерници од елек од девојки руно палто и картонигански палто рово Кашмир плете отворен фронт за јуниори носат волнена мијалник над каскажната облека од камили со камила со врвот на врвот на врвот на врвот. ?? Добредојдовте во продавницата во Сериу. ?? - Ние сме продавница за брендови Seryu, Seryu ќе биде најдобриот што Chosse. Ве молиме, пребарувајте го нашиот бренд. Во случај на квалитетен проблем, ќе се вратиме бесплатно. ❤❤ Светла тежина мека ткаенина за удобен женски допир, лесен за носење, без брчки. Специјалниот дизајн ве прави попривлечни и да ве одржуваат топло. Сезона : есен, зимски пол : Womenенски пригода : Дневно, Обичен модел Тип : Цврст стил : Обичен ракав Должина на ракавот : Долг ракав вклопување : Се вклопува во големината Како да се мие : Рачно миење ладно, виси или линија суво Што добивате : 1 x жени Палто.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи