.

.

New
4мм Супер кафеава зајак зајак многу ситни животински стаклени очи пар на мали кабини со рамен стан за играчки скулптура полимер глинеста уметност кукла или накит И?

4мм Супер кафеава зајак зајак многу ситни животински стаклени очи пар на мали кабини со рамен стан за играчки скулптура полимер

DEN 159.84

Стока
Во продавницата

Сет од 2, минијатурна стаклена кукла од 4мм или накит што прави стаклени очи. Првично дизајнирани, рачно изработени таксидермиски очи. Сигурно да ги направите вашите креации хит!. Совршено за проекти за накит или белешки за книги, хартија и многу повеќе. Flatback Cat Design Glass Eye Eye Cabochons Indark Blue и Black. Овие мали стаклени очи се широки само 4мм. Тие се одлични за мали проекти и уметнички детали. Сет од 2, минијатурна стаклена кукла од 4мм или накит што прави стаклени очи. Првично дизајнирани, рачно изработени таксидермиски очи. Сигурно да ги направите вашите креации хит!. Совршено за проекти за накит или белешки за книги, хартија и многу повеќе. Flatback Cat Design Glass Eye Eye Cabochons Indark Blue и Black. Овие мали стаклени очи се широки само 4мм. Тие се одлични за мали проекти и уметнички детали. Одликувајќи се со уникатни дизајни за очи, што ги создадов дигитално, овие кабохони сигурно ќе ги направат вашите креации хит! Совршено за правење кукли или накит. Направено со високо квалитетно отпечаток на мојот дигитален дизајн и прикачен на стаклена купола од кабохон со смола од дијамантска глазура. Овој список е за пар очи. Рефлексиите на кабохоните се од осветлувањето, нема во вистинскиот дизајн на очите. Дизајнирано и создадено од дизајни со брада на Меган.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи