.

.

New
Индиски Полица 4 Парче Повлекува | Црвено Повлекува За Кабинети | Керамички Повлекува | Мост Кабинетот Рачки Долги | Златен Хардвер 6 Инчи Дупка До Дупка Рачки

Индиски Полица 4 Парче Повлекува | Црвено Повлекува За Кабинети | Керамички Повлекува | Мост Кабинетот Рачки Долги | Златен

DEN 0.33

Стока
Во продавницата

КАРАКТЕРИСТИКИ-Без ' рѓа, Густ и Долготраен Хардвер, Пријателски За Деца-Без Остри Рабови на Аглите. Додатоци : Секоја Рачка Доаѓа Со Целиот Хардвер Како што е Прикажано на Сликата. Материјал : Керамика, Боја : Црвена. Големина На Рачката : Должина 4 Инчи Прибл. 4 Инчи Приближно Јаз Помеѓу Завртки, Големина На Завртки : 2 Инчи Прибл. ЛЕСНО ЗА ИНСТАЛИРАЊЕ-Само Дупчете Дупка Во Вратата и Затегнете Го Хардверот со Клешта. Содржина На Пакетот : 4 Парче Мост Модерен Кабинет Повлекува. Употреба : овие Рачки можете да ги Користите Во Вратата, Фиоката, Кабинетот, Гардеробата, Комодата итн. Безбеден За Употреба Во Домот и Канцеларијата. Грижа : Исчистете Со Мека Облека. За Услуги На Клиентите И Прашања Поврзани Со Гаранцијата Ве Молиме Контактирајте_ус- (од понеделник до сабота од 9-00 до 18-00 ЧАСОТ). КАРАКТЕРИСТИКИ-Без ' рѓа, Густ и Долготраен Хардвер, Пријателски За Деца-Без Остри Рабови на Аглите. Додатоци : Секоја Рачка Доаѓа Со Целиот Хардвер Како што е Прикажано на Сликата. Материјал : Керамика, Боја : Црвена. Големина На Рачката : Должина 4 Инчи Прибл. 4 Инчи Приближно Јаз Помеѓу Завртки, Големина На Завртки : 2 Инчи Прибл. ЛЕСНО ЗА ИНСТАЛИРАЊЕ-Само Дупчете Дупка Во Вратата и Затегнете Го Хардверот со Клешта. Содржина На Пакетот : 4 Парче Мост Модерен Кабинет Повлекува. Употреба : овие Рачки можете да ги Користите Во Вратата, Фиоката, Кабинетот, Гардеробата, Комодата итн. Безбеден За Употреба Во Домот и Канцеларијата. Грижа : Исчистете Со Мека Облека. За Услуги На Клиентите И Прашања Поврзани Со Гаранцијата Ве Молиме Контактирајте_ус- (од понеделник до сабота од 9-00 до 18-00 ЧАСОТ).

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи