.

.

New
2007 2008 2009 2010 2011 Проверка на проверка на вратите Стоп за Mitsubishi Eclipse GT Se es oem Factory 5702A133

2007 2008 2009 2010 2011 Проверка на проверка на вратите Стоп за Mitsubishi Eclipse GT Se es oem Factory 5702A133

DEN 191.84

Стока
Во продавницата

Инженерски специјално за возила на Митсубиши за соодветно вклопување. Прилагодено прилагодено за секое возило Mitsubishi за лесна инсталација w/out измени. Темелно тестирани и произведени според строги стандарди за квалитет на фабриката, за да се обезбеди дека ги исполнува или надминува безбедносните барања. Гаранцијата опфатена со ограничена гаранција од 12 месеци/12,000 милји прифатена на над 1000 дилери на Митсубиши на национално ниво. Ново : сосема нова, неискористена, неотворена, неоштетена ставка во оригиналното пакување (каде што е применливо пакувањето). Пакувањето треба да биде исто како и она што се наоѓа во продавница за малопродажба, освен ако предметот не е спакуван од производителот во пакување што не е мало, како што е неоткриена кутија или пластична кеса. Погледнете го списокот на продавачот за целосни детали.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи