.

.

New
Ганде стол мебел за тркала Кастер 30мм 40мм 48мм плоча со тркала за вртење на сопирачката Заменете го ролерот за колички за колички црно

Ганде стол мебел за тркала Кастер 30мм 40мм 48мм плоча со тркала за вртење на сопирачката Заменете го ролерот за колички за

DEN 521.28

Стока
Во продавницата

Кастри / плочи. Кастри / таблички кастерирање : бренд новопроизвод : мебел Кастер (плоча со сопирачка) Материјал : Метал и пластика : Дијаметар на балккл : приближно 30 /40 / 48мм (1,1 / 1,5 / 1,9 инчи) Дијаметар на плочата : приближно 30*30мм (1,18*1,18 инчи ) / 35*35мм (1,37*1,37 инчи) Стилови : Едноставно / европско / класично. Вклучен пакет : 1 x тркала за мебел : Ве молиме проверете ги големините на деталите како фотографии прикажани подолу и проверете дали да ја измерите големината на вашите потреби! Ве молиме, дозволете мало отстапување заради рачното мерење. Да се ​​направи разликата помеѓу различните монитори, сликата може не ја одразуваат вистинската боја на предметот.

Карактеристики на производот

Brand New:
Product:
Furniture Caster (Plate with Brake)
Material:
Metal and Plastic
Color:
Balck
Wheel Diameter:
Approx 30 / 40/ 48mm (1.1 / 1.5 / 1.9 inch)
Plate Diameter:
Approx 30*30mm(1.18*1.18 inch) / 35*35mm(1.37*1.37 inch)
Styles:
Simple/ European / Classical .
Feature:
Universally fits for all Furnitures, Restaurant Cart,Machinery and Equipment etc.
Easy-installing,Ergonomical Design,Smooth Operation,Easy-gliding and Swivel. :
Package Included:
1 x Furniture Wheels:
Note:
PLEASE Check Detail Sizes as Photos Shown Below and Make Sure You Understand How to Measure the Size of Your Needs!:
Please allow minor deviation due to manual measurement.:
Due to the difference between different monitors, the picture may not reflect the actual color of the item. :
Свеж

Поврзани производи