.

.

New
Омон чадори чадори стојат долго кратки чадор решетката бесплатно држач за стоење за стапчиња за одење, со куки за капење 4, црна

Омон чадори чадори стојат долго кратки чадор решетката бесплатно држач за стоење за стапчиња за одење, со куки за капење 4,

DEN 2.33

Стока
Во продавницата

Со елегантен изглед, овој штанд за чадор лесно ќе комплиментира многу видови на внатрешни декор и бои на просторијата. Чадорот стои сигурен квалитет и фино изработка цврсто без да се соборува. Штарот за чадор е дизајниран да уредно вклопување во вашата сала или просторијата за комунални услуги. Држачот на чадорот се користи како штанд за складирање за да се одржи долг/краток чадор, wallидни стапчиња, трска/стапчиња за одење и столбови за патувања во вашиот ходник, а исто така се служи како убава декорација во вашата дневна соба. Применливо за разни места зазема малку простор и убаво се вклопува во аголот од вашата кујна, ходникот, дневната соба и канцеларијата итн. Со елегантен изглед, овој штанд за чадор лесно ќе комплиментира многу видови на ентериер декор и бои во просторијата. Чадорот стои сигурен квалитет и фино изработка цврсто без да се соборува. Штарот за чадор е дизајниран да уредно вклопување во вашата сала или просторијата за комунални услуги. Држачот на чадорот се користи како штанд за складирање за да се одржи долг/краток чадор, wallидни стапчиња, трска/стапчиња за одење и столбови за патувања во вашиот ходник, а исто така се служи како убава декорација во вашата дневна соба. Применливо за разни места зазема малку простор и убаво се вклопува во аголот од вашата кујна, ходникот, дневната соба и канцеларијата итн. „Едноставно пукајте го вашиот чадор во овој шармантен држач за чадор кога ќе се вратите дома. Штандот има отстранлив сад за собирање на Дното за да фатите вода што капе и да спречите миризнување на вашиот под. Дополнителни функции : мобилен “.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи