.

.

New
Зентангл желка за автомобили во воланот, слатки универзални заштитникот на воланот за жени за жени мажи

Зентангл желка за автомобили во воланот, слатки универзални заштитникот на воланот за жени за жени мажи

DEN 1.00

Стока
Во продавницата

Големината се добива со рачно мерење, а грешката во рамките на 1-2 см е нормален феномен. Забелешка : Поради различни бои на компјутерски приказ, вистинската боја може да биде малку поразлична од горенаведените слики, конечниот ефект е предмет на вистинскиот производ, благодарам вие за вашето разбирање. Ако сте го купиле капакот на воланот за нашето волан на производот и имате какви било прашања, ве молиме слободно да ни испратите е -пошта, ние ќе ви обезбедиме решение во рок од 24 часа, ве молиме бидете сигурни дека ќе го купите. Ако сте го купиле капакот на воланот за нашето волан на производот и имате какви било прашања, ве молиме слободно да ни испратите е -пошта, ние ќе ви обезбедиме решение во рок од 24 часа, ве молиме бидете сигурни дека ќе го купите. Стилски обрасци, не само што го разубавуваат воланот, туку и чувајте опуштено и среќно расположение кога возите, најдобриот избор за подароци за вашите пријатели и семејство за време на фестивалите. Оваа покривка на воланот е изработен од материјал за нуркање, кој е пријателски расположен кон кожата, без лизгање, отпорен на абење и издржлив. Покривот за воланот на автомобилот го штити вашиот оригинален управувач од сонцето, секојдневно абење, солза и избледување+ за да го продолжите животот на воланот, украсете го вашиот автомобил со него и дајте му на вашиот управувач нов изглед. Единствена и стилска покривка на воланот за автомобили, автомобили, камиони, додајте малку личност во вашиот автомобил, обезбедете совршена декорација за вашиот автомобил, дајте им на пријателите, семејството, прекрасниот подарок за најблиските. Големина на капакот на воланот : Дијаметар : 38 см/15 инчи, ширина : 8 см/3,1 инчи, ве молиме измерете ја големината внимателно пред да поставите нарачка, одговара на повеќето возила, овој капак на воланот е лесен за инсталирање и не бара други алатки.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи