.

.

New
Тоалет Додатоци Тоалет Четка Тоалет Четка И Држач Во Собата, Ѕид Монтирани Без Дупчење Тоалет Чистење Во Собата За Бања Тоалет Чистење Тоалет Сад Четка

Тоалет Додатоци Тоалет Четка Тоалет Четка И Држач Во Собата, Ѕид Монтирани Без Дупчење Тоалет Чистење Во Собата За Бања Тоалет

DEN 412.80

Стока
Во продавницата

●Елегантен и МОДЕРЕН ДИЗАЈН ● Зошто да ја изберете нашата четка за Тоалет? Тоа не е само алатка, туку и повеќе како декор за бања. Brономската четка за тоалет е професионално дизајнирана за вашата бања, што ја прави вашата бања поуредна и помодерна. * Удобна рачка, удобно држење, долга рачка чисти и не валкани раце. * Слободно менувајте режими,монтирани на ѕид и подни. * Главата на четката од 360 степени, меките влакна не ја оштетуваат глазурата, густите и силни влакна може да се исчистат во длабочина . * Може да ви помогне поефикасно да го постигнете најдоброто чистење. ●Елегантен и МОДЕРЕН ДИЗАЈН ● Зошто да ја изберете нашата четка за Тоалет? Тоа не е само алатка, туку и повеќе како декор за бања. Brономската четка за тоалет е професионално дизајнирана за вашата бања, што ја прави вашата бања поуредна и помодерна. * Удобна рачка, удобно држење, долга рачка чисти и не валкани раце. * Слободно менувајте режими,монтирани на ѕид и подни. * Главата на четката од 360 степени, меките влакна не ја оштетуваат глазурата, густите и силни влакна може да се исчистат во длабочина . * Може да ви помогне поефикасно да го постигнете најдоброто чистење. PHONME_ издржлива И ЕФИКАСНА Четка за Четка за Четка може да го исчисти вашиот тоалет 360 длабоко и лесно да стигне до секој дел од него,како што е делот под раб. Четката за тоалет е издржлива и лесна за чистење по употреба.Име на производ : тоалетна четкаматеријал : Големина : ве Молиме видете детални слики стил : Подно, Ѕидна Четка За Тоалетна Четка1 X Тоалетна Четка1 X Базеноти : 1. Поради различниот монитор и светлосниот ефект, вистинската боја на предметот може да биде малку поинаква од бојата прикажана на сликите. Благодарам!2. Ве молиме дозволете отстапување на мерењето од 1-3 см поради рачно мерење.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи