.

.

New
Donl9bauer Ајде соберете во кујната дрвени знаци класичен ден на жетва велејќи цитати добредојде знак wallид декор фарма куќа рустикална дрвена за домашна дневна соба сп?

Donl9bauer Ајде соберете во кујната дрвени знаци класичен ден на жетва велејќи цитати добредојде знак wallид декор фарма куќа

DEN 175.84

Стока
Во продавницата

*【Мерење на големината】 „Дојди собрани во кујната“ мерки за мерки 6x12in приближно. *【Материјал】 Направен од чисто природно дрво. Висококвалитетно печатење на дрвени плакети за емисии јасни и живописни текстови за да се осигурате дека секој може да го прочита со лесно. Да се ​​обрне внимание на влагата ако сакате да користите на отворено. *【Лесен приказ】 Лесно е да се закачите од претходно инсталираните куки за висина на Sawtooth во задниот дел или прикажување во вашата омилена лента или полица. *【Одличен подарок】 Ретро декор знак е убав подарок за Божиќ, Денот на благодарноста, свадбата, роденденската забава, Денот на таткото, Денот на мајката, Денот на вineубените, Божиќ, новогодишната декорација. Исто така убава декорација или украсување на домаќинството за вашите пријатели или членови на семејството . *【Квалитетна услуга】 Брза по услугата. Ако треба да прилагодите, испратете е -пошта за да не контактирате! 100 процентни задоволни услуги!. *【Мерење на големината】 „Дојди собрани во кујната“ мерки за мерки 6x12in приближно. *【Материјал】 Направен од чисто природно дрво. Висококвалитетно печатење на дрвени плакети за емисии јасни и живописни текстови за да се осигурате дека секој може да го прочита со лесно. Да се ​​обрне внимание на влагата ако сакате да користите на отворено. *【Лесен приказ】 Лесно е да се закачите од претходно инсталираните куки за висина на Sawtooth во задниот дел или прикажување во вашата омилена лента или полица. *【Одличен подарок】 Ретро декор знак е убав подарок за Божиќ, Денот на благодарноста, свадбата, роденденската забава, Денот на таткото, Денот на мајката, Денот на вineубените, Божиќ, новогодишната декорација. Исто така убава декорација или украсување на домаќинството за вашите пријатели или членови на семејството . *【Квалитетна услуга】 Брза по услугата. Ако треба да прилагодите, испратете е -пошта за да не контактирате! 100 процентни задоволни услуги!. Материјал : Стил на природно дрво : Големина на фармата : 6x12in Едноставна и елегантна wallидна уметност што не е премногу голема или премала и е одличен додаток на вашиот дом за дома. Совршен декоративен подарок за свадби, годишнини, родендени, домаќинки и Божиќ. Сигналите може да се користат во различни прилики. Spimple и елегантна wallидна уметност што не е премногу голема или премала и е одличен додаток на вашиот дом за дома. Совршен декоративен подарок за свадби, годишнини, родендени, домашни средства и Божиќ. Загарантирано е : Постои : Постои има : Има гарантирано : Постои : Постоја Нема ризик при купување на нашите производи. Ако од која било причина не сте задоволни од набавката, можете да контактирате со нас и ние ќе ви помогнеме на секој можен начин. ".

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи