.

.

New
Канон Еос Р6 Тело За Дигитална Камера Без Огледало Со Целосна Рамка, Црно-Со Надворешен Блиц

Канон Еос Р6 Тело За Дигитална Камера Без Огледало Со Целосна Рамка, Црно-Со Надворешен Блиц

DEN 1121.92

Стока
Во продавницата

Сд Картичка. Сд Картичка. За секојдневниот стрелец со високи барања, Канон ЕОС Р6 е разноврсна алатка за исполнување на барањата за фотографии и видео на современиот работен тек на слики. Оваа камера без огледало со целосна рамка се врти околу рафиниран сензор ЗА CMOS ОД 20 MP и дигик X процесор, кои овозможуваат брзо снимање до 12 fps, снимање на видео апт 4 K60 и широка чувствителност на ISO 102400. Исто така, спортува стабилизација на сликата во телото со 5 оски за да помогне во стабилни снимки кога работите во услови на слаба осветленост.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи