.

.

New
КУНБИО СМА Сплитер КАБЕЛ СМА ЖЕНСКИ До Двојна СМА Машки Конектор Коаксијална Антена Продолжување Пигтаил Кабел RG316 ЗА 4g LTE Рутер Портал Мобилен SDR USB Dongle Приемник

КУНБИО СМА Сплитер КАБЕЛ СМА ЖЕНСКИ До Двојна СМА Машки Конектор Коаксијална Антена Продолжување Пигтаил Кабел RG316 ЗА 4g LTE

DEN 111.84

Стока
Во продавницата

Флексибилни коаксијални НИСКА загуба RG316 кабел; SMA женски до двојна SMA машки конектор; 12.6 инчи (32cm); 50 оми импеданса. Конекторот е изработен од месинг за да обезбеди издржливост и рециклирање, а материјалот на кабелот Е RG316 за да се обезбеди добра електрична спроводливост и пренос на сигнал. Погоден ЗА 4g LTE мобилен рутер, индустриски 4g LTE рутер, мобилен Iot портал, 4g LTE M2m Rtu Dtu Терминал, мобилен портал, возило автомобил КАМИОН RV АВТОБУС комбе мобилни мобилни, игра камера, надворешна безбедносна камера., 4g LTE мобилни камера патека. Широко се користи во wifi рутер, USB адаптер, безжична резервна камера, камера за заден поглед, безжична ап жариште, wifi сигнал; безжична мини PCI express pcie мрежна картичка; RTL-SDR USB dongle, реклами-б приемник, шунка радио, аматерско радио, gps навигација антена продолжување кабел ip безбедносна камера, безжичен видео надзор мониторинг, фпв беспилотно летало контролер, фпв камера;. Ние се грижиме само за ставање на висококвалитетни производи кои ги задоволуваат вашите потреби.Ако за жал добиете неисправен, ќе бидете заштитени со нашата 100% Без Поставени Прашања Гаранција или за замена или за враќање на средствата.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи