.

.

New
Supprot NEW AC адаптер за напојување со напојување за напојување за патеки за Nintendo Switch 110V-245V 2.4A

Supprot NEW AC адаптер за напојување со напојување за напојување за патеки за Nintendo Switch 110V-245V 2.4A

DEN 539.20

Стока
Во продавницата

★ Компатибилен модел : За Nintendo Switch/Компатибилен производ : За конзола, батерија, батерија, конзола, конзола, игри 2.4 A брзо се наплаќаат. ★ Должината на кабелот е приближно 5 стапки.USB-C конектор, не се потребни адаптери. ★ нема да работи за пристаништето Nintendo Switch. ★ Пакет : 1 x AC адаптер за напојување за напојување на wallидови за патување. ★ Влезен напон 110 V-245 V работи ширум светот! Излезен напон 5 V; 2,4А брзо се наплаќа. Карактеристики бесплатен кабел. Должината на кабелот е приближно 5 стапки. USB-C конектор, не се потребни адаптери. Нема да работи за приклучокот за Nintendo Switch.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи