.

.

New
ЛАЖЛИВ Нордиски Стаклен Ладен Котел За Пиење Кофа Ресторан За Домаќинство Тенџере Со Овошна Вратоврска Со Тапа Топла И Ладна Вода За Пиење

ЛАЖЛИВ Нордиски Стаклен Ладен Котел За Пиење Кофа Ресторан За Домаќинство Тенџере Со Овошна Вратоврска Со Тапа Топла И Ладна

DEN 0.67

Стока
Во продавницата

Елеганција и луксуз, со прецизен дизајн на стајлинг. Изработени од високо боросиликатно стакло, не е потребно претходно загревање, без пукање поради акумулација на топлина. Задебеленото стакло е интегрирано во дизајнот на топката, што е декорација и дел од рачката, што е удобно за држење. Дизајн на славина, мазно празнење вода,. Погоден за овошни сокови, пијалоци, чај, кафе, топли пијалоци итн. Елеганција и луксуз, со прецизен дизајн на стајлинг. Изработени од високо боросиликатно стакло, не е потребно претходно загревање, без пукање поради акумулација на топлина. Задебеленото стакло е интегрирано во дизајнот на топката, што е декорација и дел од рачката, што е удобно за држење. Дизајн на славина, мазно празнење вода,. Погоден за овошни сокови, пијалоци, чај, кафе, топли пијалоци итн. Елеганција и луксуз, со прецизен дизајн на стилизирање изработен од високо боросиликатно стакло, не е потребно претходно загревање, без пукање поради акумулација на топлина задебеленото стакло е интегрирано во дизајнот на топката, што е декорација и дел од рачката, што е удобно за држење дизајн на славина, мазно празнење вода,Погоден за овошни сокови, пијалоци, чај, кафе, топли пијалоци итн.Материјал : високо боросиликатно стакло, совпаѓање на метали : 1 котел + 4 чаши + 1 држач + фиока : како што е прикажано, 1,8 Л, 4 пакетот вклучува : шише со вода * 1 комплет (не вклучува други демонстрациски предмети)Совети За Вид : 1. Ве молиме дозволете грешка од 2-3 см поради рачно мерење.2. Поради различни монитори, бојата може да биде различна, ве молиме разберете.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи