.

.

New
Hnkdd 15 парчиња/постави професионална четка за масло со масло со платно торба акварел акрилно сликарство четка за четка за уметност занает занает долг

Hnkdd 15 парчиња/постави професионална четка за масло со масло со платно торба акварел акрилно сликарство четка за четка за

DEN 1.67

Стока
Во продавницата

15 големини четки за бои со различни совети ја олеснуваат бојата на мешањето и исполнете ги вашите различни барања за сликање. Разумен дизајн на кривата, пријатно за одржување; Лесно за чистење, многу удобно. Идеално за акварел, масло, гуаче, тело, нокти, сликање на лице, минијатура, модел, керамика, занаетчиско уметничко сликарство, итн. Совршено за уметници, студенти, тинејџери, деца и сликари од сите нивоа. Прекрасна идеја за подароци за вашите пријатели и семејства кои уживаат во сликањето. 15 големини четки за бои со различни совети ја олеснуваат бојата на мешањето и исполнете ги вашите различни барања за сликање. Разумен дизајн на кривата, пријатно за одржување; Лесно за чистење, многу удобно. Идеално за акварел, масло, гуаче, тело, нокти, сликање на лице, минијатура, модел, керамика, занаетчиско уметничко сликарство, итн. Совршено за уметници, студенти, тинејџери, деца и сликари од сите нивоа. Прекрасна идеја за подароци за вашите пријатели и семејства кои уживаат во сликањето. 15 големини четки за бојадисување со различни совети ја олеснуваат бојата на мешање и да ги исполнат вашите различни побарувања за сликање. Разумен дизајн на кривата, пријатно за одржување; лесен за чистење, многу удобно.идеално за акварел, масло, гуаче, тело, нокти, сликање на лице, минијатура, модел, керамика, занаетчиско уметничко сликарство, итн. Прекрасна идеја за подароци за вашите пријатели и семејства кои уживаат во сликањето. Име : Brush Specifications : Сингл. 15 различни пенкала по избор : Gouache, акрилик, сликарство на масло, итн. Материјал : мешана најлон + хромирана бакарна цевка + дрвена боја на бојата : 15 pcspackage Вклучува : 1 сет x Baint Brhiches Note : Без малопродажен пакет. Дозволи 0-1 CM грешка во пораст на грешка од 0-1 CM до рачно мерење. PLS осигурете се дека не ви пречи пред да понудите. Да се ​​направи разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ја одразува вистинската боја на предметот. Ви благодарам.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи