.

.

New
Саркастична тетка сончогледна нараквица, теткаурус како нормална тетка, но поубава, присутна од

Саркастична тетка сончогледна нараквица, теткаурус како нормална тетка, но поубава, присутна од

DEN 3.33

Стока
Во продавницата

Совршен подарок Оваа уникатна и внимателна нараквица е врвен квалитетен подарок за тетка што е совршен начин да ја искажете својата loveубов!. Висок квалитет - Овој накит е изработен од .925 Стерлинг сребро. Има цвет во облик на кубни накит АААА, и ливчиња се тројно позлатени во злато од 14 килограми. Прилагодлив - синџирот е долг 6,7 инчи и има прилагодлив 1,2 -инчен продолжение за да одговара на нечиј зглоб или глужд совршено. Приврзокот е во должина од 1,38 инчи (35мм). Прекрасна картичка за пораки - картичката за пораки што доаѓа со овој подарок сигурно ќе донесе насмевка на лицето на лицето кое го прима. Се надеваме дека уживате во вашиот ѓердан и ќе најдете среќа во неговиот прекрасен дизајн!. Гаранција за задоволство Производот е рачно полиен во Мајами, ФЛ и се испраќа до вашата врата. Загарантирано 100% задоволство!. Совршен подарок Оваа уникатна и внимателна нараквица е врвен квалитетен подарок за тетка што е совршен начин да ја искажете својата loveубов!. Висок квалитет - Овој накит е изработен од .925 Стерлинг сребро. Има цвет во облик на кубни накит АААА, и ливчиња се тројно позлатени во злато од 14 килограми. Прилагодлив - синџирот е долг 6,7 инчи и има прилагодлив 1,2 -инчен продолжение за да одговара на нечиј зглоб или глужд совршено. Приврзокот е во должина од 1,38 инчи (35мм). Прекрасна картичка за пораки - картичката за пораки што доаѓа со овој подарок сигурно ќе донесе насмевка на лицето на лицето кое го прима. Се надеваме дека уживате во вашиот ѓердан и ќе најдете среќа во неговиот прекрасен дизајн!. Гаранција за задоволство Производот е рачно полиен во Мајами, ФЛ и се испраќа до вашата врата. Загарантирано 100% задоволство!. Оваа нараквица за сончоглед на тетка е совршен подарок за личноста што ви носи среќа. Сончогледите се познати по нивната убавина и способност да донесат радост. Направено од .925 Стерлинг сребрен метал, овој ѓердан има единечен сончоглед што сигурно ќе ви го осветли денот! Оваа ставка пристигнува подготвена за подароци во нашата сопствена пакување со прекрасна картичка за пораки. Сертификат за картичка за автентичност - се одликува со заптивка на автентичност, кој потврдува дека накитот е рачно изработен и изработен во оригинално .925 Стерлинг сребро.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи