.

.

New
ЈЈКУН Лице Скапоцен Камен Накит Тело Привремена Тетоважа Кристал Налепница 3д Самолепливи Кристални Налепници Сирена Уметност Скапоцен Камен Декор Сјај За Фестив

ЈЈКУН Лице Скапоцен Камен Накит Тело Привремена Тетоважа Кристал Налепница 3д Самолепливи Кристални Налепници Сирена Уметност

DEN 1.67

Стока
Во продавницата

ВИСОКОКВАЛИТЕТЕН МАТЕРИЈАЛ : Самолепливите скапоцени камења на телото се изработени од висококвалитетна смола и акрилик, кои можат да се отстранат во едно парче и да се залепат на лицето или телото. ДЕКОР НА ТЕЛОТО : оваа колекција накит за гради ќе направи да изгледате прекрасно, само ставете ги скапоцените камења на лицето и телото и ќе ве направи фокусна точка на забавата. ЕДНОКРАТНО : лепливоста ќе исчезне првиот пат кога ќе ја користите, откако лепилото ќе се исуши, само повторно нанесете ги трепките или лепилото за тело за да продолжите да го користите. ЛЕСЕН за УПОТРЕБА : Само излупете ја од потпорната хартија и залепете ја според дизајнот. Нема потреба да користите дополнителен лепак, толку лесен за употреба. ШИРОКО ПРИМЕНА : нашите налепници за накит може да се користат за музички фестивали, материјали за забави, косплеј, Ноќта на Вештерките, настапи, облекување, карневали и други прилики. Секси Кристал Акрилни Самолепливи Накит За Лице На Градите Скапоцени Камења За Уметност На Телото Маскарада Очи Накит За Убавина Налепници За Шминка Како Да Се Користи : овој декоративен накит за кожа(Кристална Тетоважа, Сјајна Тетоважа, Скапоцен Камен За Лента, Накит За Налепници) за стомакот, раката, лицето, ноктите, телото се самолепливо лепење инструкции : 1. Кожата треба да биде чиста и без масло, прашина или шминка.2. Нежно излупете ги налепниците рачно.3. Нанесете на вашето тело каде сакате.Внимание : 1. Избегнувајте користење на чувствителна и алергиска кожа2. Мали делови не за децакако Повторно Да Се Користи : за складирање, вратете ја налепницата на скапоцен камен на каросеријата на задниот лист. Ако самолепливото се истроши, можете да го исчистите грбот со брис од алкохол и да користите каков било нетоксичен лепак.Широко се користи за различни прилики : Теретана, Забава, панк забава,салон за тетоважи фото сесија, Клуб, Карневал, Патување, Свадба, Танцување, Пливање на плажа, фестивали, одмори, концерти,базен, плажа,вечера фустан,музички фестивал, момински забави и така натаму.Ако најдете какви било проблеми со нашите производи, ве молиме слободно контактирајте не преку е-пошта, ние ќе го решиме овој проблем што е можно поскоро.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи