.

.

New
42 бело LED снежно ќебе за Божиќно село - чисти светла

42 бело LED снежно ќебе за Божиќно село - чисти светла

DEN 2.33

Стока
Во продавницата

LED снежно ќебе за Божиќни дисплеи. Карактеристики осветлени со LED светла со широк агол. Бара 4 батерии на АА; Батериите не се вклучени. Препорачано само за употреба во затворен простор. 12 инчи високи за 38 инчи широк за длабочина од 1 инч. Секој сака Божиќ покриен со снег. Осигурете се дека вашите Божиќни дисплеи се тема на разговор оваа сезона. Ова осветлено снежно ќебе е идеално за употреба со вашите селски сцени, на приказ на мантија или таблета. Овој осветлен снег може да се користи и со анимирани сцени, па дури и да се користи под вашата елка! Карактеристики на производот : . Пред-осветлена со 30 топло чисто широко агол светла. „Топло чисто“ познато и како „Топло бело“ има убаво природно топло блескаво како сјај. UL овластен и одобрено само за употреба во затворен простор. Потребни се 4 батерии АА - не се вклучени димензии : 12 "H x 38" W x 1 "d. Материјал (и) : полиестер/пластични светилки/жица Ве молиме, забележете : селските предмети во прикажаните фотографии не се вклучени. Ова е за снежно ќебе само.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи