.

.

New
Комплементарен гел во боја на кожа напредно кожено седиште за домашно чистење на автомобили за чистење на автомобили за лепење на сув wallид 8 x 8

Комплементарен гел во боја на кожа напредно кожено седиште за домашно чистење на автомобили за чистење на автомобили за лепење

DEN 52.80

Стока
Во продавницата

100% полиестер. Увезени. Трајно придржувајте се до кожа, никогаш повеќе не рипувајте. Напреден кожен гел. Направено од високо квалитетен материјал кој може да понуди целосна за површината на кожа и оксидација. Полирајте ја површината или бојата што е во зависност од вашите потреби. Лесен за користење. Комплементарен гел во боја на кожа Напредно пас кожено седиште дома за чистење автомобили за чистење на автомобили Drywall Patch 8 x 8advanced кожа гел овозможува да се реновира кожа лесно само од себе! Брзо ги поправа изгорениците, дупките, и густите на кожни површини со долготрајно, F беззаконски ефект. Понатаму, понатамошно оштетување на околниот лажен материјал што може да се врати, ги враќа вашите испукани винилни каучи и седиштата за автомобили назад во нивната состојба. Добијте квалитетна реставрација без да потрошите b ucks на лудо скапи продавници! Нанесете гел на површината на кожа, рамни гел рамномерно на висококвалитетен материјал што може да понуди целосна за површината на кожа и оксидациска апликација лесно да ги искористи изгорениците, дупките, и брзо да ги гуши. и ѓ беззаконо без да остави Маркдерманлно да се придржуваш до кожа, никогаш повеќе не ги рипнуваш омилените мебел или седишта за автомобили. Секое неочекувано изгореници, дупки, итн. И сјајот на кожа за услови за сушење на уреди за автомобили или почекајте додека површината на сушење мазно и сјајно штета само нанесете го гелот без да користите дополнителна алатка или вештина пакет вклучен : 1 x кожен гелполирајте ја површината или бојата што ја има во боја или боја, или боја, или боја, или боја, или боја, или боја, или боја, или боја, или боја, или боја, или боја, или боја, или боја, или боја, или боја, или боја, или боја, или боја, или боја, или боја. Во зависност од вашиот животен век на видот на омилениот кожен гел.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи