.

.

New
4 пакувања Полу -светло поставување на тавански светлосни тела за мали кристални тавански светла лустер фарма куќа индустриски метал кафез индустриски тавански ос

4 пакувања Полу -светло поставување на тавански светлосни тела за мали кристални тавански светла лустер фарма куќа индустриски

DEN 1.67

Стока
Во продавницата

☀ 【Прекрасни тела за осветлување на таванот】 уникатна декорација на кристали, изгледа многу луксузно и убаво. Фарма куќа за светло за светло може да биде добар натпревар со вашиот стил на декорација на домот. Современиот таванот на светлосни тела за внатрешни работи создава удобна и топла атмосфера за вашата куќа. ☀ 【Совршен дизајн Ват : (Макс 60 W); Светло на таванот за плакнење на таванот одговара на стандардна E26 блескава сијалица / LED сијалица / сијалица со сијалица / халоген сијалица (вклучена LED -сијалица); Покрај тоа, оваа модерна таванска светлина е способна да се затемни со затемнувач на прекинувач и затемнета LED -сијалица (не е вклучена во пакетот). ☀ 【Совршена големина Ват : (Макс 60 W); Светло на таванот за плакнење на таванот одговара на стандардна E26 блескава сијалица / LED сијалица / сијалица со сијалица / халоген сијалица (вклучена LED -сијалица); Покрај тоа, оваа модерна таванска светлина е способна да се затемни со затемнувач на прекинувач и затемнета LED -сијалица (не е вклучена во пакетот). ☀ 【Совршена големина и широка примена】 Овие мали кристални лустери се во мала големина што нема да заземат многу простор, што исто така ќе биде идеален избор за простор со понизок таван и може да се стави на кое било место како што сакате, како што е дневна соба , трпезарија, ходник, бања, фоаје, кујна, спална соба, влез, тремот, дневна, канцеларија, итн. Оваа прекрасна таванска светлина исто така ќе биде одличен подарок за семејството и пријателите во разни прилики, како што се затоплување во куќата, свадба и така натаму . ☀ 【Лесна инсталација】 Нема комплексни чекори за инсталирање, трае само неколку минути и ќе ги соберете овие тавански светла на ходникот. Нанесете на сите сијалици E26 и затемнета светлина : Оваа црна црвена светлина за монтирање на таванот користи држач за ламби E26, кој е погоден за најразлични сијалици, LED светилки, светилки CFL, сијалици Едисон, итн. Меморија, оваа светлина на таванот е способна да биде Затемнет со затемнувач на прекинувач и затемнети LED светилки /светилки со блескаво. (Белешка : Не е вклучен прекинувачот за затемнување, вклучително и 2 парчиња LED сијалица во пакет).

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи