.

.

New
Алаза Афроамериканка Афро Поп Арт Бенто Ручек Кутија Бпа-Слободен Истекување-Доказ Ручек Контејнери со / вилушка &засилувач; Лажица, 1 Парче

Алаза Афроамериканка Афро Поп Арт Бенто Ручек Кутија Бпа-Слободен Истекување-Доказ Ручек Контејнери со / вилушка &засилувач;

DEN 463.84

Стока
Во продавницата

Напредни Безбедносни Материјали : изработени ОД СТОМАЧНИ МУСКУЛИ, ПП и силикон. Бпа-Бесплатно (посигурен материјал за храна). 3 Прегради : 8, 7х6, 7х2, 5ин големина и 1000мл капацитет. 3-те прегради внатре можат полесно да поставите различна храна за да избегнете мешање вкусови. Доказ За истекување : кутијата за ручек содржи силиконски запечатувачки прстен за храна, кој ефикасно спречува истекување на супата. Избегнувајте појава на валкани поладни кеси. Микробранова Замрзнувач И Безбедна Машина За Миење Садови : Безбедна За Микробранова Печка(Извадете ги капаците и контејнерот за кутии, 4 минути под 248,); Безбеден Замрзнувач (над -4,); Безбедна Машина За Миење Садови (Само Горната решетка. Миењето раце се препорачува за контејнерот, вилушката и лажицата за да се избегне каква било деформација предизвикана од перење со висока температура и притисок). Симпатични Отпечатоци : ние дизајнираме стотици илјади живописни и интересни модели за вас, вклучувајќи животни, цвеќиња, уметност, фестивали, национални знамиња, етнички елементи итн. Безбедносен Материјал Бпа-Бесплатно е стандард на пластични производи за храна на меѓународно ниво. Обезбедува повеќе гаранции за вашето здравје на вашето семејство и вашето семејство. Микробранова и Замрзнувач Безбедна Микробранова Печка Безбедна - без капаци и контејнер за кутии, 4 минути под 248 часот. Безбедно за замрзнување - може да се стави во фрижидер кој е над -4в долго време. Машина За Миење садови Безбедно-Врвот решетката само. Миењето раце се препорачува за контејнерот, вилушката и лажицата за да се избегне каква било деформација предизвикана од перење со висока температура и притисок). Живописни Обрасци стотици илјади живописни и интересни модели се дизајнирани за вас. Можете да најдете кутии за ручек што се користат во сите видови прилики. Прекрасен Подарок добар избор за вашето семејство и пријатели на кој било фестивал и пригода. Како што се роденден, Денот на Благодарноста, Божиќ, Денот На Децата, Денот на Таткото, Денот на Мајката, Враќање На Училиште и така натаму.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи