.

.

New
Северното лице талка 3 -женски шорцеви

Северното лице талка 3 -женски шорцеви

DEN 3.33

Стока
Во продавницата

86% полиестер, 14% еластан. Направени во САД или увезени. Затворање на патент. Авантура на. Chartенското скитање кратко јасно дава обичен изглед, но исто така доаѓа преку издржливост и перформанси. 86% рециклирана ткаенина на телото (со истегнување и влага со влага) го прави стил што никогаш нема да го оставите зад себе. Ткаенина за влага. Направено од 86% рециклирана ткаенина од полиестер со траење со траен финиш за откуп на вода (DWR) и опремена со нашата технологија за весело пот, екстремно издржлива технологија за трепкање, овие шорцеви за тренингот настапуваат во тешки услови. Стандардно вклопување. Одликувајќи се со прилагодено чувство што е трим, но не и затегнато, ова кратко олеснува низ колкот и бутот за слобода на движење пред да се стесне над коленото, со умерено намалување од средината на бутот надолу. In Seam : S 3 ", r 5". Разновидност на отворено. Никогаш не престанувајте да истражувате со функционални карактеристики кои ви помагаат да одите понатаму-страничните отвори на полите овозможуваат уште поголема подвижност, додека џебот со невидлива зим на десниот колк ги чува вашите мали најважни работи кога сте во тек. Преземете го денот. Суштински основен плакар, овие шорцеви се класика за пешачење, обука или само враќање назад. Спарете ги со омилената кошула за вежбање или џемпери и гордо облечете ја значката на истражување со северното лице.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи