.

.

New
Клиспид Џек Парчиња Мртов - Лифт Силиконски Мрена Мрена Рампа Мрена Мрена силиконски Браник 2

Клиспид Џек Парчиња Мртов - Лифт Силиконски Мрена Мрена Рампа Мрена Мрена силиконски Браник 2

DEN 345.76

Стока
Во продавницата

Силиконска Подлога За кревање тегови : силиконската подлога усвои добар материјал, кој е сосема и може да се свитка по своја волја. Заштитна Подлога За Обука со Гира со мрена : никогаш нема да се грижите дека заштитното перниче ќе се движи додека ги разменувате плочите за тежина. Перница За Заштита од мртво кревање : кога не ја користите мрената, можете да ја ставите подлогата под мрената, до тркалањето со мрена. Перница Отпорна на абење : оваа силиконска подлога е многу и складира. Измијте го на кој било начин што сакате. Перница За Подлога За Мрена : Лесна и пренослива - Допрена и удобна.Многу.Измијте го на кој било начин што сакате. Силиконска Подлога За кревање тегови : силиконската подлога усвои добар материјал, кој е сосема и може да се свитка по своја волја. Заштитна Подлога За Обука со Гира со мрена : никогаш нема да се грижите дека заштитното перниче ќе се движи додека ги разменувате плочите за тежина. Перница За Заштита од мртво кревање : кога не ја користите мрената, можете да ја ставите подлогата под мрената, до тркалањето со мрена. Перница Отпорна на абење : оваа силиконска подлога е многу и складира. Измијте го на кој било начин што сакате. Перница За Подлога За Мрена : Лесна и пренослива - Допрена и удобна.Многу.Измијте го на кој било начин што сакате. Пакетот Вклучува 2 х Карактеристики На Подлогата - силиконската подлога усвои добар материјал, кој е сосема и може да се свитка по своја волја. - Оваа подлога за плочи со барселони може брзо да се опорави, не е лесно да се деформира, треба да ја однесете дома, никогаш нема да ве изневери. - Оваа подлога за плочи со шипки помага лесно да се сменат/ парчињата во мрената, заштедете грижа и напор. - Оваа подлога за плочи со шипки има висока еластичност и носивост, издржлива за употреба. - Оваа подлога за плочи со барселони е совршена за кревање моќ, кревање тегови, кревање мртви кревања во домашна теретана. - Материјал : Информации За Силиконски Производи Овој приклучок за мрена е изработен од врвен материјал, кој може да издржи долготрајна употреба. Карактеристики на силиконски материјал, кој има висока издржливост, не е лесно да се деформира. Фина изработка, обезбедува практичност.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи