.

.

New
Oviitech 2 Prong Излезна Лента, 3 Излез, 8 Стапки Продолжен Кабел Со Детска Безбедност Слајд Излез Капаци, Употреба Во Затворен Оценет, Дома,Канцеларија Или Кујна,Нане Зелен

Oviitech 2 Prong Излезна Лента, 3 Излез, 8 Стапки Продолжен Кабел Со Детска Безбедност Слајд Излез Капаци, Употреба Во Затворен

DEN 3.33

Стока
Во продавницата

*2 Пронг 2 Излезна Лента За Напојување : 13а/125В/1625В, Продолжен Кабел од 8 Стапки,Зелена Нане. *Мултифункционален : ова продолжување на 13а со вкупно напојување до 3120 W, ви овозможува истовремено да напојувате 2 апарати. Идеален за користење во домот, канцелариите, центрите за забава и други области каде што треба да се поврзат повеќе уреди. * Дизајн : новата и смела зелена нане, малата и извонредна жичана плоча со 2 дупки со 2 дупки, не зафаќа простор и е погодна за полнење на повеќе уреди. *Кабел : спт-2-Б 16авг плетенка продолжен кабел дизајн за да се обезбеди вашата безбедност. *Што Добивате : 2 пакет 2 излезна лента за напојување со продолжен кабел од 8 стапки, а Ние Исто Така Ветуваме 12 месечна Гаранција.ЕТЛ/ЦЕТЛ Сертифициран. Боја : Нане Зелена точка пакет количина : 2 Пакет Дизајн модерен и светла дизајн привлекуваат поголемо внимание.Свежа нане зелена, роман и задебелена боја, 2-пронг 2 приклучок продолжен кабел за заземјување напојување дизајн, лесно да се наплаќаат вашиот уред во било кој азимут. Особено за домашна употреба. Важни Белешки-Оценети за внатрешна употреба само на суви локации - Не ги надминуваат Спецификациите За електричен рејтинг Два (2) приклучоци за НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА : НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА : 13А/125В/1625w_ Кабел : SPT-2-B/16 AWG ® Продолжен Кабел : 8 FT плетен продолжен кабел ● Сертификати : Etl/CETL Наведени.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи