.

.

New
3дроуз Рафаел-Ангел Десна Крпа, 15 х 22, Бела

3дроуз Рафаел-Ангел Десна Крпа, 15 х 22, Бела

DEN 607.84

Стока
Во продавницата

Рака/спортски пешкир; 15 х 22 инчи. Изработени од 63 проценти полиестер (микрофибер)/37 проценти памук (велур тери крпа). Слика отпечатена на страната на микрофибер/тери крпа страна празно. Пешкирот ќе ја врати својата полнота по првото перење. Сликата нема да исчезне по миењето. Машина перат, не белилото. Рафаел-ангел десната крпа е одлична за употреба во кујна, бања или теретана. Овој 15 на 22 инчи, рачен/спортски пешкир ви овозможува да ја прилагодите вашата соба со посебен дизајн или боја. Одлично за сушење садови, раце и лица. Погоден за ставање во секоја спортска торба. Сликата нема да исчезне по миењето. Машинско перење, сува сува ниска, не белило. Пешкирот ќе ја врати својата полнота по првото перење. Изработени од 63 проценти полиестер (микрофибер)/37 проценти памук (велур тери крпа). слика отпечатена на страната на микрофибер/тери крпа страна празно.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи