.

.

New
4 Парчиња Дијамантска Датотека За Нокти Поставете Датотеки За Нокти Од Нерѓосувачки Челик Двострани Метални Датотеки За Нокти За Природни Нокти Метални Тампон За ?

4 Парчиња Дијамантска Датотека За Нокти Поставете Датотеки За Нокти Од Нерѓосувачки Челик Двострани Метални Датотеки За Нокти

DEN 0.67

Стока
Во продавницата

Висококвалитетен Материјал : овие метални тампон-датотеки од сафир се изработени од висококвалитетен нерѓосувачки челик, силни и издржливи, лесни за чистење, фина изработка, не се лесни за ' рѓа и можат да се користат долго време. Металната датотека за нокти може да ги обликува вашите нокти до должината или обликот што го сакате, да помогне во полирање на површината на вашите нокти и да ги исече рабовите на вашите нокти. Двостран Дизајн : овие двојни странични нокти од нерѓосувачки челик имаат заоблена глава, двострани и удобни рачки со двостран текстуриран дизајн, една со груба површина и една со фина површина.25 мл/64g Бруто тежина : 2. Спецификација : Име : двостран сетер за нокти од не 'рѓосувачки челик Боја : Повеќебоен (како што е прикажано) Материјал : Функција Од не' рѓосувачки челик : Датотека За Нокти производ 1 големина : 4,8 € 0,5 € 0,15 инчи/12,2 € 1,28 ● 0,4 см Производ 2 големина : 5 € 0,33 € 0,06 инчи/13 € 0,9 € 0,17 см Производ 3 големина : 4,5 € 0,4 € 0,1 инчи/11 .38 cm големина на Пакетот : 6. Можете да исплакнете веднаш по употребата за да ги одржувате чисти.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи