.

.

New
uxcell 50Pcs 16mm x 20mm x 2mm Бакар Рамен Мијалник За Завртка Завртка

uxcell 50Pcs 16mm x 20mm x 2mm Бакар Рамен Мијалник За Завртка Завртка

DEN 175.84

Стока
Во продавницата

Големина : 16мм х 20мм х 2мм / 0,64 "х 0,79 " х 0,08"(Внатрешна Диа х од х т). Материјал : Бакар-Висока цврстина, отпорност на абење. Спречува навртка, завртка или завртка да се повлечат низ материјалот. Замена за оштетената машина за перење во вашата машина, мебел или други работи. Наменет за општа употреба под главата на завртка или навртка со цел да се обезбеди мазна површина на лежиштето. Големина : 16мм х 20мм х 2мм / 0,64 "х 0,79 " х 0,08"(Внатрешна Диа х од х т). Материјал : Бакар-Висока цврстина, отпорност на абење. Спречува навртка, завртка или завртка да се повлечат низ материјалот. Замена за оштетената машина за перење во вашата машина, мебел или други работи. Наменет за општа употреба под главата на завртка или навртка со цел да се обезбеди мазна површина на лежиштето. Опис : 1.Изработени од метален материјал, замена за оштетена машина за перење во вашата машина, мебел или други работи.2.Подлошките обично се користат за рамномерно распределување на носивост на навојни завртки, завртки и навртки додека прицврстувачот е затегнат.3.Наменет за општа употреба под главата на завртка или навртка со цел да се обезбеди мазна носечка површина. Спецификација : Име На Производ : Бакар Рамен Мијалник Големина : 16мм х 20мм х 2мм / 0,64" х 0,79" х 0,08"(Внатрешна Диа х од х т)Материјал : Бакар Боја : Бакар Тон Пакет Содржина : 50 (+/-2%)Парчиња х Бакар Рамен Мијалник.

Карактеристики на производот

Product Name:
Copper Flat Washer
Size:
16mm x 20mm x 2mm / 0.64 x 0.79 x 0.08(Inner Dia x OD x T)
Material:
Copper
Color:
Copper Tone
Package Content:
50(+/-2%)Pcs x Copper Flat Washer:
Свеж

Поврзани производи