.

.

New
Порталот за легура на алуминиумска алуминиум пред задната оска за 1/10 RC Crawler Axial Capra Trail Buggy 03004 Wraith 90018 RR10 90048 03016

Порталот за легура на алуминиумска алуминиум пред задната оска за 1/10 RC Crawler Axial Capra Trail Buggy 03004 Wraith 90018

DEN 3.33

Стока
Во продавницата

Направени од висококвалитетни материјали, отпорни на температура и отпорни на корозија, безбедни и сигурни за употреба, трајни и долготрајни. Порталните оски изградени од алуминиумска легура со голема јачина, ЦПУ се машини за прецизност. Порталните оски додаваат значително повеќе расчистување на земјата на дифтата тиква, целосно управувано од топката, и метални запчаници во текот на трајност. Комбинацијата на нашите оски и вистинската суспензија со 4 врски ви дава оптимална изведба за кој било терен со изглед на вистинско возило 1 : 1. Лесна инсталација : Методот за инсталација е удобен, замената е многу едноставна, а животот на машината може да се продолжи по замена на легура на легура предната задна оска за 1/10 RC Crawler Аксијална капра патека кабриолет 03004 Wraith 90018 RR10 90048 03016 Порталните оски конструирани конструирани Од алуминиумска легура со голема јачина, ЦПУ е машински за прецизност. Порталните оски додаваат значително повеќе расчистување Оптимални перформанси за кој било терен со изглед на вистинско возило 1 : 1.ф-центар-центар со дијаманти во форма на тиква во форма на тиква во форма на тиква во форма на тиква во форма на тиква во форма на тиква во форма на тиква во форма на тиква, се засилени со алуминиумска алуминиумска алуминиумска алуминиумска копачка за двојно смолкнување, исто така го елиминира и секундарниот болт Диференцијално покритие и серво монтирање за нови прегледи 1/10 RC Trail Buggy Capra Wraith RR10 итн. Сет на менувачи на Steel Bevel : Зацврстена челична опрема за менувачи : зацврстено челично растојание : Steel Specification Stotal ширина (предна оска) : 295mm / 11.61inhex до ширина на хексадецимален (предна оска) : 276mm / 10.87intotal ширина (ront axle) : 286mm / 11.26inhex до Hex Ship (заден дел од ширина (заден дел (заден дел од ширина (задна ширина (заден дел од ширина (задна ширина (задна ширина (заден дел од ширина (заден дел од оска) : 276мм / 10.87. Оска) : 270mm / 10.63in5mm оска излезна вратило12mm Стандардна ширина на хексекс : 10mmbevel менувач на опрема : 24 T / 8 Tportal Gear Set : 16 T / 16 TWeight Front Оска : 440 G / 15.52oz Rear Axle : 345g / 12.17ozcolor : Сребрена / црвена / црна.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи