.

.

New
Фитнес Тракер Активност Тракер со 1.1 Амолед Екран Во Боја На Допир, 24/7чук На срцето, Чекор Тракер, Внатрешно Надворешно Следење, Педометар За Калории За Андроид Теле

Фитнес Тракер Активност Тракер со 1.1 Амолед Екран Во Боја На Допир, 24/7чук На срцето, Чекор Тракер, Внатрешно Надворешно Следење,

DEN 1.67

Стока
Во продавницата

Апликацијата "Чувај Го Хит" ја следи вашата рута и темпото на вежбање за време на активност на отворено додека се поврзувате со ГПС на вашиот телефон. ●Целодневно Следење На Активноста ● Со апликација "Чувај Го Хит", разберете ги трендовите на отчукувањата на срцето во мирување и подобро проценете го согорувањето на калориите со 24/7 континуирано следење на отчукувањата на срцето, Прилагодете се на вашето тело со здравствени метрики како што се стапката на дишење, варијабилноста на отчукувањата на срцето и многу повеќе. €25 Спортски Режими Fitness tracker watch со 25 спортски режими за следење на соодветната вежба. Facebook, Whats App, Instagram,Twitter на вашиот тракер за фитнес на зглобот Можете да добивате повици, СМС пораки и ИЗВЕСТУВАЊА ЗА СНС, вклучувајќи фејсбук, Whats App, Instagram, Twitter. На пример : чекори, калории, растојание, отчукувањата на срцето, време на вежбање итн. €Тракер За спиење Fitness tracker автоматски го мери заспивањето, будните времиња, лесниот и длабок сон, а потоа прегледајте го квалитетот и времетраењето на спиењето во Апликацијата. 0 (инклузивно) или погоре. Можете исто така да ја поставите количината на вежбање што сакате да ја завршите, останете мотивирани цел ден!. Со поврзани ГПС, може да ја сними вашата рута за вежбање итн. На пример : чекори, калории, растојание, отчукувањата на срцето, време на вежбање итн. Активност паметен часовник за слушање во реално време, чекори, согорени калории, растојание, време на траење и многу повеќе. Facebook, Whats App, Instagram,Twitter на вашиот тракер за фитнес на зглобот Можете да добивате повици, СМС пораки и ИЗВЕСТУВАЊА ЗА СНС, вклучувајќи фејсбук, Whats App, Instagram, Twitter. Ве молиме имајте предвид дека податоците за следење треба да бидат само за повикување и не го заменуваат советот на лекарот. Компатибилен мобилен телефон систем : андроид5. Ве молиме имајте предвид дека податоците за следење треба да бидат само за повикување и не го заменуваат советот на лекарот. 0 (инклузивно) И IOS8. Потребни се само 2 часа за полнење и ќе можете да уживате до 7 дена долго траење на батеријата или 15 дена време на подготвеност. Дозволете да вежбате повеќе научно. €Тракер За спиење Fitness tracker автоматски го мери заспивањето, будните времиња, лесниот и длабок сон, а потоа прегледајте го квалитетот и времетраењето на спиењето во Апликацијата. ●Целодневно Следење На Активноста ● Со апликација "Чувај Го Хит", разберете ги трендовите на отчукувањата на срцето во мирување и подобро проценете го согорувањето на калориите со 24/7 континуирано следење на отчукувањата на срцето, Прилагодете се на вашето тело со здравствени метрики како што се стапката на дишење, варијабилноста на отчукувањата на срцето и многу повеќе. Со поврзани ГПС, може да ја сними вашата рута за вежбање итн.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи